Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Èletem traumaja. Avagy mi...

Èletem traumaja. Avagy mi tortenik ,ha egy anya gonosz? Egyatalan hogy lehet egy anya gonosz?Egy anya ,akinek akinek a főfeladata a csalad az összetartasa lenne. EGY SZÜLŐ HOGY LEHET KÈPES A SAJAT GYEREKENEK ÁRTANI? HOGY?!

Figyelt kérdés

UGY 10 ève kezdodott, 2013.majusa.Astoria.


Egyik naprol....

Egyik percrol a masikra...


Nem! EGYIK PILLANATROL A MASIKRA...


Az a "hirtelen megvaltozott minden".MINDEN...


Csak egy nap , csak egy perc, csak egy pillanat volt.


Èn ezt 10 eve probalom kezelni.



2023. febr. 22. 13:17
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, lehet hogy az anya nárcisztikus, vagy pszichopata, vagy a kérdező drog hatása alatt van, de a 8-as meg lehet hogy paranoiás is. Csak találgatni lehet ennyiből. Csak ha valakit jól ismerünk, akkor lehet valószínűsíteni ezeket.
2023. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
Már kettő
2023. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
Egyre valószínűbb hogy a 8,10,12 paranoiás lett.
2023. febr. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Nagyon hianyoznak. Apa, anya, ès a 2 testverem...

Az utolso kozeli rokonom, a nagymamamàm,az utolso ember aki mèg tènyleg szeretett, ő pedig 2 ève halt meg.


-TESSEK ?! HOGY A FENEBE TUD EGY EMBER ÊLETE IGY MEGVALTOZNI?! ...


...EGYIK PILLANTROL A MASIKRA?!


- Ja igen, hogy mi tortent " pontossan"?


- 2013 majusa,Astoria.


Akkortàjt Pesten laktam ,dolgoztam .Hètköznapokon , este 10 től ,reggel 6 ig egy teherauto valtosoforjekent dolgoztam ,azzal pedig Bp. közigazgatasi hataran belul teritettetem az àrút.* Tehat èjjszaka dolgoztam, nappal meg aludtam. Addigi èletem első csak èjjeli műszakos munkahelye volt, es azota se vàllaltam ilyet. Nem akarok ugy èlni, mint akkor...


Nem akarok soha tobbe nappal aludni, ejjszaka dolgozni.

Ugy gondolom a nappal legyen a munkae, az ejjszaka pedig az alvàsè.


Szoval miutan vègeztem a szokasos hetfői èjjszakai vezetesel , utana a szokasos is utvonalon közlekedve beertem a kis belső pesti kecomhoz.

Hulla faradt voltam, alig vartam, h pihenhessek...

2023. febr. 22. 14:47
 15/37 anonim ***** válasza:
Yawn
2023. febr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért vannak emberek, akik nem a naplójukba írják, vagy nem a pszichológusoknak mondják el ezeket, hanem költői monológgal kiírnak egy kérdést egy fórumra?


Bármiféle rossz szándék nélkül kérdezem.

2023. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Itt mindenki piszhologus
2023. febr. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
16 várj én tudom, exhibicionizmus. Az jó dolog amúgy, pl az előadóművészeknek muszáj is.
2023. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Hideg, esős hétfő hajnal volt....:D
2023. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:

Mielott viszont hazaertem volna,.

Èhes is voltam.. ezert elotte beültem az akkori kedvenc gyroszosomhoz , mèg arra is emleszek* , hogy piros Colas szèkek, asztalok voltak...

Ez volt akkor amugy a legkozelebbi gyroszos,a lakasomhoz. Bar nem csak** a hely kozelsege miatt lett, az ugymond torzshelyem...

Errol kicsit kesobb...

Vagy inkabb ezt ne is.


Szoval vannnak....mert vannak, bàr eleg kevesen, akik NEM NAGYITNAK FEL SEMMIT.NEM LOPNAK, NEM CSALNAK , NEM HAZUDNAK.

SZOVAL VANNAK ...

VANNAK AKIKNEK INKABB LEFARGNIUK KELL A SZTORIJAIKBOL..


Nekem ebbe a sztoriba 10 èvem van. Ezt az eltelt 10 èvet pedig ahhoz a bizonyos 2013 majusi naphoz tudom kötni, mintha tegnap lett volna.


Az a 2013- as èv, AZ ADDIGI ÈLETEM LEGROSSZABB ève volt,ami azon a majusi napon kezdodott. EZ ÈLETEM LEGERDEKESEBB NAPJA VOLT.AMIT OTT VELEM TORTENT...

SOHA! ELOTTE MÈGCSAK hallani se hallottam ilyet, ilyeneket, ilyenekről***...



.



.

2023. febr. 22. 15:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!