Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg ezek a dolgok zavarják...

Tényleg ezek a dolgok zavarják a mai fiatalokat leginkább?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 22. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

“ Minek halmozzak fel nagy pénzeket, ha egyszerűen képtelenség annyit felhalmozni amiből tudok venni egy házat?”


Uhh, szívemből szóltál.

Van egy kényelmes munkám, nem kell megerőltetnem magam. Nem keresek vagyonokat. De abszolút nem is vagyok motiválva rá hogy váltsak és erőlködjek. Egy házra semmilyen munkával nem tudnék összegyűjteni (agglomerációban élek, egekben az ingatlanárak), azon kívül minden mást amit akarok meg tudok venni. Semmi értelmét nem látom a hajtásnak - és ezt szomorúnak érzem, mert szerintem bennem is meg sok velem egyidős emberben is több lehetne, de minek erőlködjünk ha semmi “jutalom” nem jár érte?

2023. febr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
11: ugyanez. Jól élünk, jó autónk van, nyaralni járunk stb stb. De arra, hogy házunk legyen (normális ház, normális helyen, de nem luxus) az kb esélytelen. Évek óta mindig ott vagyunk, hogy még egy kicsit kell gyűjteni, aztán mire összeszedjük feljebb mennek az árak. Mire megvan a magasabb fizu változnak a banki kondíciók. Egyszerűen esélytelen.
2023. febr. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
94%
Engem a zavar a legjobban hogy az előző generációk szarját mind mi viseljük meg. Örülnék ha már kipusztulnának, Orbán kormány hívei és társai.
2023. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt látom. A környezetemben annak van saját ingatlanja, akinek

1.vettek a szülei

2.csokra lepulyált

3.küzd mint malac a jégen a hitellel


A többieknek hót kilátástalan.

2023. febr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

22 éves fejjel írom, hogy a linkelt cikk teljesen tükrözi azt, amit én magam is, illetve, amit a kortársaim körülöttem éreznek. Bár azért azzal kiegészíteném, hogy tartok attól, hogy még hosszú évekig egyedül maradok, párkapcsolati síkon elsősorban. Sokkal zárkózottabbak is mostanság az emberek, illetve koránt sincs akkora igény mélyebb emberi kapcsolatokra, mint régebben.

Meg igazából a motiválatlanság is simán felkerülhetne erre a listára.


Egyszerűen ez a korrupt, lopóbrigád olyan károkat okozott az országnak (minden téren), amiket évtizedekbe telne kijavítani, de ugye az általuk generált gondok csak rohamosan gyarapodnak napról napra, és nagyon nem úgy néz ki, hogy őket ki lehetne a mostani pozíciójukból golyózni.

2023. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!