Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mik azok a dolgok...

Szerintetek mik azok a dolgok amik a fiatalokat leginkább érdeklik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a 14-23as korosztályra. Mi az amit "menőnek" találnak, bejön nekik?
2021. nov. 9. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
8%
Lébecolás, lustálkodás, internet. Kb ennyi.
2021. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Magyarországon például ha van egy jó drága márkás telefonod,mondjuk bmw típusú kocsid akkor sokak szerint hű te már vagy valaki, legalább is akinek ezek vannak azok így érizik magukat.

Hollandiában meg már nem számít kinek milyen kocsija van,nagyvárosokban inkább a biciglit sokkal jobban értékelik az emberek.

2021. nov. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A "leginkább érdekel" meg a "menőnek tartom" két teljesen külön dolog


Érdekel egy csomó minden, könyvek, sorozatok, zene, pszichológia, etológia és egy csomó minden más.


Menő az intelligencia, a humor, a videojátékok, az igényes szakáll, menő, ha van medencéd, ha érdekes helyen nyaralsz, ha van háziállatod és úgy tartod, ahogy neki a legjobb.


Más meg azt fogja válaszolni, hogy menő a TikTok, a prankek, a drága, márkás ruhák, menő, ha titokban felveszed az OFFLINE órát, menő lógni, bulizni, inni. Megint mások szerint az öltöny a menő, a klasszikus irodalom és zene, vagy éppen hangszeren játszani. Olyan tág korosztályt adtál meg, hogy ha minden hasonló korút ugyanazok érdekelnének, akkor se lehetne normális választ adni.

2021. nov. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos ha a mostani fiatalokról van szó, akkor igen:menő lógni, bulizni, inni, internetezni, telefont lesni.
2021. nov. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem kilátástalan a helyzetük, de próbálnak nem gondolni rá, a fiúknak autó és külföld, a lányoknak nem tudom, a ruhák és az instagram jár az eszükbe. Komolyabbra nem gondolhatnak, minthogy valaha tudjanak venni egy ingatlant,

elvegyenek valakit, családot alapitsanak stb., de ilyen pitiáner dolgok elérhető közelségben vannak.

2021. nov. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%

Engem speciel: divat, asztrológia, filmek, színészek, pszichológia, űr/bolygók, halál, gyilkosságok, sorozatgyilkosok, dokumentumfilmek. Sok van még.

Kar általánosítani ezzel a “instagram meg a bulik” szöveggel, pl 5os te biztos különb vótá fiatalkorodban, jar a keksz. 😄

2021. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
A faszbukon mell, segg, fasz mutogatás.
2021. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gimnazista vagyok, de engem annyira nem érdekel mást mi érdekel.

Hasonló az enyém a hatoshoz, persze Tiktokozok, face, discord, a szokásosok, de szeretek true crime videókat nézni, érdekel a világűr évek óta, pár éve az animék is.

Erre a kérdésre csak az uncsi népszerű dolgokkal lehet válaszolni.

2021. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
0%
Engem a munkámon kívül semmi nem érdekel. 20/f
2021. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Akkor rántsál rá előttem író 20/f.
2021. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!