Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kivel történt már olyan...

Kivel történt már olyan esetleg, hogy kapott egy nagyon szép/jó ajándékot mondjuk szülinapjára vagy karácsonyra, és véletlenül eltört/elhagyta?

Figyelt kérdés
2023. febr. 26. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem: eltört, és nem vvolt jó érzés. Bennem van a szomorú érzés, de nem tudom, mi lehetett az, mert régen volt.
2023. febr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Velem. Izgatott voltam es veletlen eltortem.
2023. febr. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Egyszer kaptam egy arany fülbevalót karácsonyra, a kis csúnya gyerek fülbevaló helyett. Elég szarul éltünk, biztosan nehezen gyűjtötte össze rá anyám a pénzt, erre nem egész egy év múlva az iskolában ellopták.
2023. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Egy gyönyörű karkötőt kaptam egyszer egy ismerősömtől, és olyan 1.5 év után egyszerűen elszakadt, és nem is lehetett visszailleszteni. Meg egyszer anyukám tört el véletlenül egy nagyon szép mázas cserépedényt, amit osztálykarácsonyra kaptam (az egyetlen épkézláb ajándékot, amit valaha osztálykarácsonyra kaptam kb. :D).
2023. febr. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!