Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyesek a fiatalkori őszülést...

Egyesek a fiatalkori őszülést tragikusan élik meg?

Figyelt kérdés

Abból vonom ezt a következtetést le, amilyen írásokat olvastam ezzel kapcsolatban.


Szerintem pár ősz hajszál nem oszt, nem szoroz. Sőt, nekem valamennyire be is jön, mert régen volt szőke satír a hajamban, és így olyan, mintha megint lenne. Az arcom fiatalos, nincs gondom vele.


Ha esetleg nagyon megőszülnék, és nem állna jól, akkor talán festeném a hajam, de mint említettem, engem nem zavar. Kicsit olyan az ősz haj egy fiatalemberen, mint Dante haja a Devil May Cry-ben:


[link]


Szerintem vagány


2023. febr. 26. 12:57
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy pasi vagyok.
2023. febr. 26. 12:57
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Én is férfi vagyok, de nem akarok öregebbnek tűnni mint amennyi vagyok!

27f

2023. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az arcom még ránctalan, de már így 50 fele pár ősz hajszál megjelent a hajamban, oldalt. A tragédia az, hogy ez így idétlenül néz ki, viszont irtó macerás normálisan festeni, mert amúgy sötétbarna mindenhol máshol, ezt a színt szeretem is, jól is áll a sötét, viszont így kb havonta festegethetem. Esetleg nekem is marad valami satírozás, ami kevésbé tetszik.

Szerintem az ősz haj nagyon keveseknek áll jól, mert kb minden esetben öregít valamennyire, sajnos ezt szerintem az ember már örökre összekapcsolta a nemkívánatos öregséggel. A kiszőkített csíkok okésak, de a szürke haj szerintem elég lehangoló.

2023. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

50 felé természetes az oszd hajszál.


Én inkább huszonévesekről, harmincasokól kérdezek.

2023. febr. 26. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen volt először két ősz hajszálam, azt kitéptem, és évekig nem jött vissza.

Aztán 26 évesen kezdtem őszülni, ami fura, mert a szüleim hatvanhoz közel még természetes hajszínnel pompáznak. Plusz olyan hajszínem van (vörös), ami állítólag későn őszül, és előbb szőke lesz, aztán ősz... Hát nekem elég sok ősz hajszálam jelent meg, és nem volt szőke átmenet.

Én úgy voltam vele, hogy akkor itt az ideje hajszínekkel kísérletezni. Jól áll nekem a padlizsán, meg a bordó is. Ha nagyon sok lesz az ősz hajszálam, akkor majd leszívatom, mert amúgy az ezüst haj is nagyon tetszik, csak a felemás nem.

Egyébként nem éltem meg tragédiának, sőt, örültem, hogy van "indokom" befesteni a hajamat, korábban mindig azt hallgattam, hogy "olyan egyedi", nehogy festessem.

2023. febr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, egyébként az a vicc, hogy az arcom még mindig sokkal fiatalabbnak tűnik, mint a valós korom (a személyit elkérik mindenhol), szóval nem az van, hogy gyorsan öregszem, csak valamiért őszülni kezdtem 2020-ban.
2023. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

26 évesen kezdtem el azaz épp 10 éve. Mostanra oldalt tiszta ősz.

Ha nem tolom le tar kopaszra 46-nak nézek ki. Ha kopasz vagyok akkor épp annyinak mint vagyok 36.

Hatalmas szívásként élem meg.

2023. ápr. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!