Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiatalkori életmód maximum...

Fiatalkori életmód maximum hány éves korig 'nem nevetséges'?

Figyelt kérdés

A gimis, egyetemista korban élt életmód: gimis, egyetemista kori munkahelyek, bulizás, életmód, öltözködés, lakhatás, párkapcsolati stílus stb.


ezeket maximum hány éves korig fogadja el társadalom azzal hogy 'még fiatal vagy', és hány éves kortól kezdve válik nevetségessé?



2022. nov. 26. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
13%
35
2022. nov. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
16
2022. nov. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Fogalmam sincs, mi számít „gimis munkahelynek”, „gimis öltözködésnek” vagy „gimis párkapcsolati stílusnak”. Legyen saját stílusod, az semmilyen életkorban nem nevetséges.
2022. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
34%
A tanítványaim olyan 25 körül már kezdik kinézni maguk közül ezeket az örökkamasz figurákat.
2022. nov. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Amikor bizonygatni próbálod hogy fiatal vagy és a körülötted lévők meg sokkal fiatalabbak. pl: 35 vagy és mindenki más meg 18-20 , 50 vagy és mindenki más meg 28-30 , 80 vagy és mindenki más meg 48-50 (az utolsót az idősebb éneteknek írtam, mert én most 26 éves koromban már tudom hogy rosszul esik a 40-50 éves embereknek amikor leöregezik őket és kis szerencsével talán mi is megéljük egyszer!)
2022. nov. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

# 5


bizonygatásnak mi minősül szerinted?


Mondogatja hogy 'De én fiatal vagyok lélekben' ? De közben meg mondja mennyire fáj itt meg ott stb.? Meg kopaszodik?

2022. nov. 26. 23:50
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a fiatalkori életmód? Rengeteg dolog van, ami már akkor nevetséges, amikor fiatal vagy, csak kell pár év, némi élettapasztalat, hogy rájöjj.
2022. nov. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

„Egyetemista munkahely”: ha megszorulnék, simán elmennék mekibe vagy ilyen helyre dolgozni. A rendes munka soha nem szégyen.

„Bulizás”: gimisként és egyetemistaként sem szerettem, de ha valaki szereti, akkor hajrá, ne mások döntsék el, mi kapcsol ki.

„Öltözködés”: gimisként és egyetemistaként is a romantikus meg a bohém stílust szerettem, ismerek hatvanévest is, akinek jól áll. De ha valaki rocker akar lenni ötvenévesen, megint csak hajrá, amíg magabiztosan viseli, addig illik hozzá. Nyilván a p*csagatya már keveseknek áll jól hatvanévesen, de az húszévesen is keveseknek áll jól, és mások se feltétlen kíváncsiak idegenek segge vájatára a villamoson.

„Lakhatás”: külföldön pl. teljesen elfogadott a közösségi lakhatás akárhány évesen, 46 éves ismerősöm is lakik úgy a válása óta, hogy az épületben közös konyha és nappali van, de mindenkinek külön háló és fürdő. Itthon sem kellene meglepőnek tartani, ha valaki egyetemista kora után is bérel, pláne a mai árak mellett.

„Párkapcsolati stílus”: van, aki monogám meg van, aki nem, ez nem életkorfüggő (legfeljebb azok, akik szeretik váltogatni a partnerüket, egy idő után belátják, hogy nem lesznek örökké vonzók és lehorgonyoznak valaki mellett). Egyik sem ítélendő el, amíg nem vernek át senkit.

2022. nov. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

5. vagyok

Amikor azt hiszi valaki hogy a jóval fiatalabbak közé tartozik.


pl: egyik 50 körüli férfi munkatársam flörtölni próbált egy 25 évvel fiatalabbal és felháborodva mondta hogy a lány lekoptatta, meg azt ecsetelte hogy neki természetes hogy 25-20 éves lányokat dughat. (szerintem nem fogta fel hogy szó szerint szottyadt lett az évek során!)



De az 5. válaszomban is írtam példát amikor valaki hazudik saját magának és ha szembesítik vele akkor nagyobb lesz a pofáraesés!

2022. nov. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát az tényleg gáz, ha valaki nem veszi észre, hogy nem vevők a közeledésére. De ez minden életkorban gáz.
2022. nov. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!