Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki szeret lopni az kleptomániás?

Aki szeret lopni az kleptomániás?

Figyelt kérdés

Eddig nem zavart a dolog, elhoztam ami jól esett, néha nagyon felesleges dolgokat is.

Amik utána csak mentek a szemétbe.

Az évek alatt ez finomabb lett, most már jobban odafigyelek, hogy hasznos legyen és más embereket használok inkább. Szerelmi csábítással ajándékokat fogadok el, így nem kell költeni rá, sem lopni.

Van munkám, de nem szeretek költeni, ez van, nem esik jól ha felesleges dolgokra költők, pl törülközők, anynemű, wc papír, stb. Ezeket meglehet oldani egy nagyobb hotelben, ahova már kitömött táskával megyek, hogy ne legyen gyanús.Az ilyen helyeken általában a folyosó végén van a lobby, így sokat tudok spórolni.

Mikor haza fele tartok úgy érzem,hogy hoppá, ez bejött bakker és hát nagyon dobog a szívem.

Azért kezdett ez zavarni, mert új párkapcsolatom lett, akit ez zavar, és folyton kérdezősködik. Hogy ez meg az honnan van, miért van ennyi pénzed, hogy közlekedsz ha nincs jegyed, honnan van ez a nyakék. Szerintem érzi, hogy valami büdös.


Tudom ez eléggé megkérdőjelezi, a származásom, meg az egész minendem. De én nem bántok senkit, nem vagyok erőszakos sem.


Egy ez kezelhető? Oké álljak le, de ez nem így megy..



#lopás #szarka #Néha lop #Picit simlis, de szerethető #Néha rossz vagyok, de ember #Ember vagyok, nem tökéletes
2023. febr. 28. 09:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Vagy klepto, vagy erős szarevőség. Semmi erkölcsöd nincs, ha engem elkapnának, miközben Domestos-t lopok egy szállodából, elsüllyednék a szégyentől. Nem azért nem lopok, mert nem tudok, vagy nem merek, hanem mert nem vagyok hajlandó még megkockáztatni sem a szégyenkezést. Úgyis bukni fogsz, idő kérdése.
2023. febr. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A kleptománia mögött kényszeresség van. Lehet kezeltetni.


Te nem kleptomániás vagy a leírásod szerint, hanem egyszerűen tisztességtelen. Nem foghatod rá betegségre. S bizony jól érzed, hogy ez nagyon gáz... fontos lenne elgondolkodni azon, hogy mi a pontos motivációd, amiért ezeket csinálod.

2023. febr. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondoltál már, hogy ezzel másokat megkárosítasz? Te örülnél, ha téged húznának le, ha a párod elvinne tőled dolgokat? Próbálj meg nem csak magadra gondolni bakker…gusztustalan, amit csinálsz.
2023. febr. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, mielőbb elkapnak és jól megszívod.
2023. febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szimpatikus vagy(: Én nem ítéllek el.
2023. márc. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Minden ember más és más, nem szabad pálcát törni.

Mindenkinek van hova fejlődni.

Tegnap a szomszéd a folyosón hagyta a ruhaszárítóját, nem bírtam megállni..

5 új pólót hoztam, a többi ruha maradt, pont jó rám.

Igen ez is bűn volt, olyan édes érzés abban a percben, ma már bánom.

2023. márc. 1. 08:28
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Tuti trollkodsz. Ha valóban ilyen lennél, nem dicsekednél vele, pláne nem ilyan provokatív stílusban fogalmazva.

De tegyük fel, hogy igaz (úgysem az). Csak idő kérdése, hogy a szomszéd meglásson téged a saját pólójában, és máris lőttek neked :)

2023. márc. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ja ennyire hülye lennék.. Van pulcsi stb.. Amúgyis hol látna meg? Azt sem tudom kiaz..
2023. márc. 1. 10:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Hol látna meg? Azt írtad, a szomszéd... :D
2023. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pólóban jársz ki a lakásból? Van x pólóm, ne már, ennyire ki lenne kezdő?

Igen kicsit játékos voltam, egy egyik szakadt azt vissza dobom cigi közben, este ha csend van.

2023. márc. 1. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!