Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utalhat valami problémára/zava...

Utalhat valami problémára/zavarra?

Figyelt kérdés
egyedűl unatkozok, szükségem van rá hogy mások csodáljanak és irigykedjenek rám, általában hirtelen megharagszok bárkire ha beszól és évekig utálom érte, szeretek új embereket megismerni, kb. bárkibe aki szimpatikus megbízok ha nem ismerem régóta is, nagyon félek mások elvesztésétől, szabadidőm más emberek társaságában töltöm, nem tanultam (suliba), nem fogadom meg ha tanácsolnak valamit, nem tartom be azokat az apró szabályokat amivel nem értek egyet (pl. maszk viselés), a nekem szimpatikus emberekkel igyekszek kedves lenni, nem érzek empátiát
2023. márc. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút.


De legalább bizsereg valami nálad, hogy nem vagy oké. Ez már jó kezdés.

2023. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenki szereti ha megdicsérik,ami szerintem normális. Viszont az hogy neked szükséged van hogy csodáljanak,van valami fura benne
2023. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

"nem érzek empátiát"


Elég lett volna ennyi is ahhoz, hogy egyértelmű legyen, nagy gondok vannak nálad.

2023. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mi lehet a gond?
2023. márc. 2. 06:24
 5/5 anonim ***** válasza:
33%

Nem vagyunk pszichiáterek, sem pszichológusok, hogy diagnózist állítsunk fel ennyi alapján.


Menj szakemberhez, majd ő megmondja.

2023. márc. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!