Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok mennyire vagytok...

Lányok mennyire vagytok elégedettek a külső, és belső tulajdonságaitokkal?

Figyelt kérdés
Milyen külső és belső tulajdonságokat szerettek magatokon, és mik azok amikkel nem vagytok megelégedve?

2023. márc. 1. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

elégedett, külső: testem nagy része, fülem, orrom

elégedetlen, külső: szemöldököm, lábujjaim

elégedett, belső: kritikus gondolkodásmód, nagy igazságérzet, fejlett szép-, stílus- és művészi érzék

elégedetlen, belső: lelki és idegi gyengeség, életerő/kedv totális hiánya, kishitűség, megalázkodó magatartás, ítélkezés, túl gyors, gyakori és végleges elhatárolódás túl sok minden(ki)től

2023. márc. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
99%-ban elégedett vagyok mindkettővel. Boldog vagyok így, de tudom, hogy azért mindig van hova fejlődni.
2023. márc. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Akkor melyek azok a külső, és belső tulajdonságaid amikre kiemelkedően büszke vagy? Mondj legalább hármat külsőből, és belsőből is.
2023. márc. 1. 22:34
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok:


külső: Haj, szem, alkat

(sosem sminkelek, és büszke vagyok arra, hogy így is elégedett vagyok a külsőmmel)


belső: okosság, optimizmus, kiegyensúlyozottság


(1. okosság, mint fizikus/matematikus, tehát logikus gondolkodás, absztrakciós képesség, problémamegoldó képesség. Ezt értem okosság alatt, az intelligencia, műveltség vagy egyebek jelenthetnek mást, azokban nem érzem kiemelkedőnek magam.

2. optimizmus, mint boldogságra való képesség --mióta az eszemet tudom boldog vagyok, de emellett meg tudom élni az érzelmeket

3. kiegyensúlyozottság, mint nyugodtság/béke. Pl kb minden barátom megmaradt, az is, akivel 3 évesen lettünk jóban, nagyon jó, egészséges kapcsolataim vannak. Illetve egyszerre csinálok mindent - sport, zene, munka, tanulás, szociális élet stb - és mindenhol helytállok mert megtaláltam az egyensúlyt, nem stresszel a zsúfoltság vagy a sok elvárás magammal szemben.)

2023. márc. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*miatt
2023. márc. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Szeretem magam, kívül-belül. Vannak rossz tulajdonságaim is, vagy ilyen "cikisebb" dolgaim, van, amin lehet változtatni, van, amin nem, azt is elfogadtam. Én azzal együtt szeretem magam, hogy néha türelmetlen vagyok vagy hogy ha lelkes vagyok egy témában, akkor hadarok vagy kicsit dadogok. Nyilván egy egészséges emberben mindig benne van a fejlődés utáni vágy, az önképzés, az önismeret, a tanulás de végülis meghasonulni azért mégsem tudunk, meg én mondjuk nem is akarok nem én lenni.


Szeretnék még nagyobb békében élni magammal, meg a szeretteimmel, jobban megismerni magam, kevesebbet aggódni viszonylag jelentéktelen dolgokon, még erősebben meghúzni a határaimat, többet tanulni, akár nyelveket, akár valami új hobbit, többet olvasni pl. néha jó lenne, ha nem lennék ilyen kényelmes és sz-r időbe is kimennék sétálni, de ígykb. ennyi :D

2023. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semennyire, egyikkel sem.
2023. márc. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Külsőmet tekintve nem vagyok megelégedve az arcformámmal, illetve kicsit nagyobbnak is érzem az átlaghoz képest. Az orrban van egy apró "hullám", szóval oldalról nem túl szép számomra, zavar, amiért nem egyenes/egyenesebb. Valamint nem örököltem túl jó bőrtípust.

Viszont elégedett vagyok az alakommal, szerintem remekül arányos is, és már a magasságom és a hajam is megszerettem. Régen seszínű hajam volt, mára már egész sötétbarna, illetve "sellő hullámos" lett, ami nagyon tetszik, és egész különleges. Illetve a szemeim szeretem még; a színük is kellemes kékes-zöldes, és sokszor megdicsérik, valamint azt is mondják rá sokszor, hogy kifejező és értelmes, kellemes tekintetem van.


Nem vagyok elég határozott, ami a kiállásomon is vissza tud tükröződni, sokszor bénázok; kétbalkezes és kétballábas tudok lenni, pláne, ha zavarban vagyok. Amit könnyű elérni. Könnyen elpirulok, makacs vagyok, mostanában sajnos egyre többször pesszimista is, bár ezen már egyre inkább igyekszem változtatni, ahogy a halogatáson is. Az utóbbi időben viszont nem tudok kellően megbízni idegenekben, és sajnos hajlamos lettem róluk a rosszabbat feltételezni, látatlanban. Amire nem vagyok túl büszke..

Viszont jó hallgatóság vagyok, és remek tanácsokat tudok adni (mások mondták), szeretek is másokkal oda-vissza lelkizni. Megbízható vagyok, és precíz, szeretem a pepecselős, elemzős dolgokat, ahol sokat kell az agyat használni. Ha valakit a belső köreimbe fogadok, őket helyezem előtérbe, és ott és akkor igyekszem nekik segíteni, ahol csak tudok, velük szemben gondoskodó tudok lenni. Segítőkész, illedelmes, udvarias vagyok, és mostanában, állítólag, sokat is mosolygok. Ha valakit szeretek, akkor azt egyértelművé teszem. Sokszor megkaptam, hogy remekül tudok irányítani. Okosnak, műveltnek tartom magam.

2023. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!