Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van úgy, hogy nem tud...

Más is van úgy, hogy nem tud mihez kezdeni a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Szeretem a gyerekeket, a pici babákat és a kamaszokat is, de egyszerűen nem tudom hogyan kellene hozzájuk szólni, mit kell velük csinálni, hogyan kell őket szórakoztatni, etetni-itatni, stb. (Nyilván egyke vagyok). Ha nagy ritkán valami családi/baráti rendezvényen "rám telepszik" valaki gyereke, akkor próbálok játszani meg beszélgetni vele, de olyan idétlennek érzem magam közben. Ennek az egésznek természetesen kellene jönnie, nem? Van még valaki így ezzel?

2023. márc. 2. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Más is.
2023. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok, de hát az más gyereke. Ha nekem lenne gyerekem én is hülyéskednék, arcokat vágnék meg beszélnék hozzá, így meg kb. annyit tudok mondani hogy "jaj de kis cuki", "olyan aranyos".

Gondolom ha házas ember leszek és lesz gyerekem, akkor majd mint házaspár belerázódunk a gyerekkezelésbe. (Nem mintha már nem készülnék rá).

2023. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%

Úgy gondolom, hogy türelmed nincs a gyerekekhez, - úgy, mint nekem!

Ezért nem lehet senkit ekézni! Ez van!

2023. márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Nincs gondom a gyerekekkel, de saját soha nem kéne. Nekem pl. bőven elég belőlük pár óra. Amúgy meg fárasztóak és idegesítőek számomra.


De sok olyan helyzet van amikor én sem tudok velük mit kezdeni és , és igazából nincs is kedvem hozzá.

2023. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ma 15:29 Azzal kezdtem a kérdést, hogy szeretem a gyerekeket :D Ha már provokálni akarsz akkor legalább kreatívan tedd, hogy ne legyen ennyire átlátszó.
2023. márc. 2. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#6

"akkor próbálok játszani meg beszélgetni vele, de olyan idétlennek érzem magam közben"


Nekem ez alapján úgy tűnik hogy nem szereted a gyerekeket.

2023. márc. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a gyerekeket, nem tudok mit kezdeni én sem velük.
2023. márc. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Normális ember szereti a gyerekeket."

Tévedés, NINCS olyan ember, aki mindenkit szeret és csak azért a tény miatt, hogy valaki gyerek, még véletlenül sem jelenti azt, hogy automatikusan szeretni kell őket. Van, aki úgy általánosságban nem szereti pl a harsány embereket, vagy a beképzelt embereket és van aki a hisztiző, óbégató, bömbölő, üvöltöző stb gyerekeket nem szereti. Nincs egyikkel sem semmi baj, normális ember érthető módon nem szeret olyan dolgokat/személyeket, amikhez számára negatív tulajdonságok társulnak.

2023. márc. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!