Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura vagyok ezek alapjan? L

Fura vagyok ezek alapjan? L

Figyelt kérdés

Oszinten kerdezem. Nemreg lettem 20, semmi kapcsolatom nem volt meg. Zarkozott vagyok (regebben meg jobban az voltam), nem gondolnam, hogy a kulsom miatt alakult igy. Feluletesen elbeszelgetek, de nehezen engedek kozel magamhoz barkit is. Az elmult egy evben akik kozeledtek felem ferfiak, egyertelmuen lattam rajuk, hogy csak meg akarnak egyszer k.rni (altalaban baratnojuk volt), de amugy nem erdekelnem oket.

De mar kb ugy erzem magam mint egy ufo, es mindenki meglepodik amikor megtudja ezt.


2023. márc. 3. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
#8: Milyenek miatt? Akik igényesek arra, amit kiadnak a kezük közül? Vagy milyenek miatt?
2023. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%

#6

A társadalom zöme már telefonról ír, ott meg olyan billentyűzetet állítasz be, amilyet akarsz.


Oké, te külföldön élsz, de nyilván a kérdező 20 évesen nem, úgyhogy tőle elvárható az ékezetes írás.


Egyébként pedig, aki külföldi billentyűről ír, az zárójeles megjegyzésbe oda tudná írni, hogy bocsi, de külföldi billentyűről írok, ezért nincs a szövegben ékezet. Ilyenkor teljesen egyértelmű, hogy valaki igénytelenség miatt nem ír ékezettel, vagy billentyűzet miatt.

2023. márc. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%
12-es, elvarhato? Mi ez? Egy iskola? Te egy valaszolo vagy, nehogy mar barmit is elvarj barkitöl egy ilyen forumon! Elkepesztö ez a sok önkenyes igazsagoszto es akkor csodalkozik a kerdezö, hogy furanak nezik! Csajszi, ez a sok ökör a fura, nem te!
2023. márc. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy lányként nem volt kapcsolatod 20 éves korodig, ebben semmi megvetendő nincs.


Mások meg két hetente váltják a barátjukat, ez csak azt jelenti hogy nem adod könnyen magad, átgondolt vagy. Ez nem furaság.


Én 24 vagyok, nekem eddig a családi körülményeim miatt nem volt kapcsolatom, szerintem nem maradtam le semmiről.

2023. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
86%

#13

Csupán az írásképed rólad mutat egy bizonyítványt. Nem baj, nem is kell mindenkinek igényesnek lennie. Csak ne legyen felháborodva, ha ezt szóvá teszik neki.

2023. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
31%

#12

A helyesírási hibákat leső kukacokon kívül mást itt nem érdekel a helyesírás, úgyhogy nem leszel nagyobb attól, hogy önjelölt nyelvész professzort játszol.

Engem az íráshibáknál sokkal jobban idegesít, mikor azzal offolja szét valaki a topikot, hogy ilyen felesleges kiigazításokat irkál ide. Rákattintok, mert azt gondolom, valami érdekes komment, erre csak egy felesleges nyelvtan náci. Jelentgetni fogom.

2023. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
74%
#16:Hát van az az alja szint, ahol tényleg senki mást nem érdekel. Vannak külön facebook csoportok az ilyenek gyűjtésére. De azért szellemi munkavállalók között, ahol mondjuk írásban megy a kommunikáció, nagyon is számít, mit és hogyan adsz ki a kezed közül.
2023. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Az nem furcsa és nem is "gáz", hogy nem volt még párkapcsolatod. Egyébként sincs hozzá senkinek semmi köze.

Az igénytelen íráskép viszont valóban zavaró.

2023. márc. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
79%

#6:

Külföldi billentyűzetről is lehet ékezettel írni, csak tudni kell, hogyan kell előhozni azokat. ;)

2023. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!