Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fura vagyok ezek alapjan? L

Fura vagyok ezek alapjan? L

Figyelt kérdés

Oszinten kerdezem. Nemreg lettem 20, semmi kapcsolatom nem volt meg. Zarkozott vagyok (regebben meg jobban az voltam), nem gondolnam, hogy a kulsom miatt alakult igy. Feluletesen elbeszelgetek, de nehezen engedek kozel magamhoz barkit is. Az elmult egy evben akik kozeledtek felem ferfiak, egyertelmuen lattam rajuk, hogy csak meg akarnak egyszer k.rni (altalaban baratnojuk volt), de amugy nem erdekelnem oket.

De mar kb ugy erzem magam mint egy ufo, es mindenki meglepodik amikor megtudja ezt.


2023. márc. 3. 11:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
49%

Csak az a furcsa, hogy nem tanultál meg általános iskolás korodban ékezettel írni és 20 évesen is ennyire igénytelen vagy az írásképedre.

Lehet, hogy emiatt nem vagy vonzó egyik férfinak se.

2023. márc. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
22%
Igen, akinek 20 éves koráig még egyetlen kapcsolata sem volt, az kicsit fura. De ha neked így jó, nincs probléma.
2023. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Vélhetően van benned valami fura, de ebből nem tudjuk megállapítani.
2023. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Le lehet szavazni nyugodtan, viszont mi abban a bonyolult és nehéz, hogy ékezettel írjunk? Mivel magyar az anyanyelvünk, a helyesírás pedig megköveteli az ékezetes írást. De ha valaki erre se képes, hát ez van. De ne csodálkozzon majd, ha az élet egyéb területein ezért hátrányba fog kerülni.
2023. márc. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az. De én pont a furákat kedvelem, velük lehet a legjobbakat röhögni 😀 Legjobb barátnőm majdnem olyan, mint a leírás, csak ő nem ennyire zárkózott.
2023. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudok a kerdesre valaszt adni, de a helyesirasozo valaszolonak üzenem, hogy nem mindenki magyar billentyüzetröl ir!
2023. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
6-os :Gyenge mentegetőzési kísérlet az igénytelenségre...
2023. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
7-es, ertem, akkor igenytelen vagyok, mert külföldröl irok :D Tisztelet a kivetelnek, de többek között az ilyen emberek miatt jöttem el szep hazankbol...
2023. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
30%
Csak az gáz, hogy te nulla tapasztalattal ilyen férfisuttogónak képzeled magad és ezért kizársz mindenkit. Egyébként semmi gond. Nem kötelező fiatalon váltogatni a partnereket.
2023. márc. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
84%
Nyugi,senki nem fog megsértődni mert itt hagytál minket...:)
2023. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!