Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet fejleszteni a...

Hogy lehet fejleszteni a gyakorlatiasságot, logikát?

Figyelt kérdés
Az a bizonyos józan paraszti én. Sokszor azt veszem észre, hogy belőlem ez hiányzik, sok ember, aki nálam kevésbé tanult, mégis jobban boldogul helyzetekben.
2023. márc. 4. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
Matek illetve fizika tanulással?
2023. márc. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem csak ha az életem múlna rajta, akkor vállalnám ezt. Felszabadulás volt, amikor véget ért a középsuli és tudható volt, többet nem kell foglalkoznom ezekkel.
2023. márc. 4. 12:59
 3/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha így állsz hozzá, akkor sehogy. Megmaradsz biorobot szinten, akinek a főnöke osztja be a mindennapjait.
2023. márc. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, köszi a hozzászólásod, lehet, hogy igazad van. Mások véleményét is szívesen olvasnám. Egyébként szeretek irányítás alatt dolgozni, nem feltétlenül amiatt akarom fejleszteni, hogy ne a főnököm ossza be a mindennapjaim. Saját magamat zavar, mikor rájövök, hogy nem vagyok valami eszes, munkától, körülményektől függetlenül.
2023. márc. 4. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
2023. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
lehet okosodni, pl. nagyon szórakoztató a Munroe: Mi lenne ha...? című könyve.
2023. márc. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyakorlatiasságot akkor szerzel, ha barkácsolsz, növényt ültetsz, kirándulsz, biciklizel, sportolsz. Javítgatsz ezt azt és mindig több információra teszel szert. Legyen valamilyen hobbid amiben kiteljesedhetsz és szereted.

Egyszer csak egy feladatnál már könnyen megtalálod a megoldást és a kivitelezést.

Persze sok ember van aki "kétbalkezes" , de mégis logikai szinten átlátják a dolgokat ők nagyon sok ismeret birtokában vannak. Olvasottak.

2023. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ja, ilyen barkácsolás, kerti munkák "tanfolyam" lehet jó, ott megismer az ember megoldásokat, kipróbálsz gyakorlatias dolgokat, amelyekből lesz egy modell készlet a fejedben, amelyeket más területen is fel lehet használni később.
2023. márc. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
44%
Az intelligencia nagyrészt örökölt nem sokat tudsz tenni ez ügyben. Szellemi játékokkal lehet fejleszteni talán egy kissé a logikát. A gyakorlataissághoz meg tapsalt, sok mindent próbálj ki, tanulj, gyakorolj,
2023. márc. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
Olyan környezetben lenni, ahol akiknek ez megy, és tőlük tanulni.
2023. márc. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!