Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit miket tennél ha tudnád...

Mit miket tennél ha tudnád hogy már csak kb. 10 éved van hátra, de az többé kevésbé egészségben?

Figyelt kérdés
2023. márc. 4. 18:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

10 év sok idő. Ismerve magamat ugyanúgy élnék, és amikor jönne az utolsó 1 év, talán akkor eszmélnék fel, hogy élnem kellene és kimozdulnom a komfortzónámból.

Jobb lett volna, ha úgy tetted volna fel a kérdést, hogy 1 éved van hátra, mert az mégis hamar itt van és mégis távol. De 10 év nagyon messze van.

2023. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Végülis erre is válaszolhatsz az utolsó egy évben mit tennél. A többi 9-et már tudjuk.
2023. márc. 4. 18:23
 3/18 anonim ***** válasza:
59%
Örülnék, mert 96 éves vagyok, és nagyon beteg.
2023. márc. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazokat tenném, amiket eddig.


Ugyanis most is úgy élek, hogy fel vagyok készülve lélekben az eltávozásra.


Hiszen nem tudhatom a pontos napot, hogy mikor kerül rám a sor.

2023. márc. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
10 év sok idő dorbézolni, úgyhogy folytatnám az életemet az eddigi mederben. Az utolsó két évben viszont már nem dolgoznék, megnézném az összes sorozatot amit még látni szeretnék, szexelnék amennyit lehet, horgásznék stb.
2023. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Örülnék, hogy lassan vége
2023. márc. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Valószínűleg felszámolnám a hiteleimet és elverném a pénzemet, aztán mennék a vonat elé. Nem várnék rá, hogy majd egyszer csak eljöjjön a nap
2023. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Semmit. Minden naradna ebben a megszokot szerencsétlenségben benne.
2023. márc. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Több időt töltenék a számomra kedves emberekkel: család, barátok, ismerősök, akikkel jóban vagyok. Kibékülnék/békülést kezdeményeznék azokkal, akikkel nem vagyok jóban.

Élményeket szereznék, próbálnék minél többet látni a világból, és segíteni, ahol tudok. Nem vagyok gazdag, vannak nálam szegényebbek és gazdagabbak is, így csodákat tenni nem tudnék, sok pénzt hagyni másokra szintén, de a 10 év alatt igyekeznék gyűjteni valamennyit.

Minden szerettemre hagynék valamennyit, a többit pedig jótékony célokra költeném.

2023. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Orulnek neki, ugyis egyedul fogok leelni
2023. márc. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!