Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel a mentáli...

Hogyan dolgozzam fel a mentális betegségem?

Figyelt kérdés
Dadogok imár 12 éve és 20 éves fejjel még mindig elsírom magam vagy sírhatnékom van,ha beszélek és nem tudok kimondani vmit.
2023. márc. 7. 16:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy jó logopédust, nagyon sokat tud segíteni különböző technikákkal.

Akár teljesen meg is szünhet a dadogásod.

2023. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
4 évig jártam...
2023. márc. 7. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Pszichológus,logopédus,beszédfejlesztők
2023. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Károly Fülöp herceg is ilyen problémával küzdött. Vegyél róla példát.


Amúgy nekem is volt egy évfolyamtársam aki dadogott, de én ugyanúgy kezeltem mint a többieket, érdekes mód mikor egyszer segíteni mentem neki csak ritkán jött elő neki, meg is köszönte a hozzáállásom, aztán később ahogy beilleszkedett az évfolyamtársak közé ez a problémája eltűnt.

2023. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először önmagad kell elfogadni, ezért írtam, hogy olvasgass Károly Fülöp hercegről, ő annak ellenére hogy dadogott mégis önmaga tudott lenni,és a felesége is elfogadta úgy ezzel a problémával, talán ez el is tűnt neki, mert egy-egy ilyen közszereplős videón ahol beszéltek egyáltalán nem dadogott, bár a felesége többet beszélt.
2023. márc. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magadat kell elfogadnod így. Jó, ha azt is tudod, hacsak nem valami különösen primitív közegben élsz, hogy az embereket nem "érdekli", hogy dadogsz, nem tulajdonítanak jelentőséget neki. Nem ez alapján ítélnek meg.
2023. ápr. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!