Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek miért teljesen...

Szerintetek miért teljesen más a komment szekció egy ugyanolyan kaliberű témánál/kérdésnél facen mint itt gyakorin?

Figyelt kérdés

Most nem szeretnék konkrét példákat írni de az elmúlt napokban belebotlottam facen és gyakorin 1-2 ugyan olyan témájú/tartalmú kérdésbe (facen persze nem kérdés de értsd jól na :D) Facen teljes mértékben egyet értettem a kommentelők 90%-ával itt gyakorin pedig csak néztem, hogy miket hadoválnak az emberek ugyanannál a dolognál. Mintha teljesen más világ lenne a 2 hely, mintha valami ellentétes világból jött emberek lennének ezen az oldalon. Facen arccal névvel le merik írni az emberek a frankót (amivel még nagyon sokan egyet is értenek) itt pedig teljesen az ellentettjét mondják (majdnem mindig..) amit helyeselnek is a többiek de, ha valaki azon a véleményen van itt mint a facen lévők azt pedig teljesen szétsavazzák és egy életképtelen valaminek titulálják.

Itt direkt félrevezetik és befolyásolják a kérdezőt és a többieket? Akkora nagy tanult művelt úri embereknek állítják be magukat közben pedig hatalmas nagy badarságokat írnak, pont az ellenkezőjét amit kellene, ellentétesen reagálnak és foglalnak állást egy adott dolognál. Facen pedig pontosan az ő véleményükön lévő embereket nézik hülyének. Teljesen korrekt hasznos válaszokat pontoznak le és írják le, hogy az szerintük miért is hülyeség (facen pedig a hasonló kapja a legtöbb like-ot). Ez miért van szerintetek?


2023. márc. 7. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én nem értek egyet. Facebookon nagyon sok a debil kommentelő.
2023. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem reprezentatív.
2023. márc. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
ez itt név és arc nélül megy, szóval bárki azt mond, amit akar
2023. márc. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1

Pontosan itt megy a nyalifali, ott pedig a kemény igazság. :D

#2

Ott lényegében látom, hogy ki az adott illető és nem, nem debil emberek, oké az egyetem hazudható ott is a profilban de ránézésre is megmondható, hogy debil e az illető vagy sem (nem szoktak azok lenni.)

2023. márc. 7. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Itt szerintem sok a komolytalan személy, a Face meg nyiltabb, így nem mernek mit mondani.
2023. márc. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a fő probléma az, hogy ennem az oldalnak nagyságrendekkel kisebb az aktív bázisa. Felteszel egy kérdést, az elején talán pár ember válaszol, utána meg ugyanaz a 2-3 válaszoló vitatkozik.


És jobb esetben Facebookon láthatod, kivel beszélgetsz. Itt meg bárki mondhat magáról bármit.

2023. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
De fura, én pont ezen gondolkoztam, csak fordítva. Hogy ott névvel mernek nácik lenni, itt meg fb-hez képest jobb a helyesírás, és normálisabbak a vélemények. Pl. egyértelműen kevésbé szexistábbak. És igen, tudom, hogy itt tele van minden incelekkel, de ott legtöbbször családapák pici babákkal a karjukban olyanokat írnak, hogy nem hiszem el, hogy nő leállt velük.
2023. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#8 Jó tény, hogy brutális dolgok vannak Facebookon is.


Engem múltkor kezdett el szidalmazni egy amúgy ránézésre kedves anyuka. A végén már azt írta hogy reméli megdöglöm én is meg a családom. Közben meg a saját kislánya a profilképe. Most az ilyen normális?

2023. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!