Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csináltok valamit hétvégén ?

Csináltok valamit hétvégén ?

Figyelt kérdés

Már 2 hete ki sem mozdultam itthonról , már kezdek be fordulni , sőt az idő is folyamatosan szar…a kutyát nem tudom elvinni normálisan sétálni, folyamatosan esik stb…


2 hete elmentem csak úgy inni stb egy helyre, csajoztam is (nem sikerült túl jól) és azóta sehol nem voltam…azért kérdezem hogy talán tudok valami jót mondani…mindenképp csinálok valamit, de ha semmi normális ötletem nem támad előtte max elmegyek vezetni ide-oda (céltalanul) amihez nincs túl sok kedvem.


Annyi hogy bármi csak a bulik esetleg fesztiválok egy ideig most biztos nem érdekelnek.


2023. márc. 8. 17:49
 1/8 anonim ***** válasza:
eljárhatnál mondjuk... dolgozni.
2023. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Vadaspark, gyógyfürdő, mozi?


Én otthon fogok fetrengeni. Pihenek.

2023. márc. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Dolgozok (home office)-van nálunk már a vírus óta max egy héten 2 szer kell be menni.
2023. márc. 8. 18:16
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Hol faxban már a vírus!?
2023. márc. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4:

Putyin és Zelenszkij kakaskodása elvitték.

2023. márc. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sehol…már nem is a vírus miatt vagyunk otthon, hanem mert engedi a cég (ki könyörgtük közösen) meg amúgy sincs semmi értelme be menni. Ha be is megyünk amúgy utáljuk egymást , szóval nekem a munkahelyen sincs túl nagy szociális életem .
2023. márc. 8. 19:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol szar 2 hete az idő?
2023. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Somogy..Nagyatád pontosan, most is szar csak nem esik az eső .
2023. márc. 9. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!