Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden hétvégén csináltok...

Minden hétvégén csináltok valami programot?

Figyelt kérdés

Én legtöbbször csak pihenek itthon hétvégén. Megcsinálom a házimunkát vagy jó időben kertészkedek stb.

Ritkán van programom.

A munkahelyen minden hétfőn megkérdezik tőlem is, milyen volt a hétvégém. Nyilván illendőségből. Viszont sosem tudok semmi érdekeset mondani és már kezdem szégyellni.


Ti mindig csináltok programot hétvégére?



2022. márc. 6. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Neked a házimunka nem program? Jó rabszolga lenne belőled!
2022. márc. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen
2022. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Házon kívüli programokat nagyon riktán, amúgy pihenés, sorozat, film, edzés, játék, házimunka, jo időben motorozás.
2022. márc. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon. Nekem a hétvége a pihenést jelenti, a pihenés nekem meg az alvás. Ritkán szervezek programokat hétvégén.
2022. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A 3. hétvégén golyóznék be, ami erős stessz, nyűgösség, erős rosszkedv formájában nyilvánulna meg.

Nekem is szükségem van a pihenésre, a pihenés számomra az egyedüllét, a punnyadás, érdeklődési köreimben való olvasgatás, agyat nem igénylő telós játékok, videónézegetés az érdeklődési köreim témakörében, a növényeim rendberakása, némi edzés (futás, felülés, kézisúlyzók, futópad, taposógép, esetleg egy kör bicaj). Így töltődöm fel.

Szükség van élményre és társaságra is, de ezek alapvetően leszívnak, elfárasztanak.


Az ideális az, ha minden 2., 3. hétvégén mozdulok ki egy-egy napra.

2022. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindig.

Kirándulas, biciklizés, vagy ha rosszvidő vsn, akkor múzeum, kiállítás...

2022. márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Havonta 1-2 alkalommal kimozdulunk kicsit sétálni/kirándulni hosszabb időre, különben mi is inkább az itthoni pihenést részesítjük előnyben; pl. olvasás, sorozat-, videónézés, pihenés, alvás, játék, nyelvtanulás.
2022. márc. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja.

Nekem a pihenés egy könyv, múzeum, kirándulás társaságban, nyáron vízpart akár 1-2 napra is.

2022. márc. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy átlagosan, havi 3 hétvégén van kimozdulós program. De arra igyekszem figyelni, hogy 1 napot itthon töltsek, klasszikus értelemben vett pihenéssel.
2022. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!