Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok hozzá, hogy...

Mit szóltok hozzá, hogy megfog szűnni a Hello Data csomag a Yettelnél? Fogtok ezért szolgáltatót váltani, vagy esetleg csomagot?

Figyelt kérdés
2023. márc. 9. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én eleve sose mennék egy olyan szolgáltatóhoz, aminek a neve totál úgy hangzik, mint egy befüvezett hippi örömkiáltása. Nem tudom ki találta ki ezt a "Yettel" szót, de hogy épelméjű nem volt, az biztos. xD
2023. márc. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Csomagot mindenképpen váltani kell, mivel megszűnik a Hello Data.

Nálam sanszos a szolgáltatóváltás is, mivel az 5000 Ft helyett az új csomag 12.000 Ft lenne. Pedig 2006 óta náluk vagyok.

2023. márc. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt írták , hogy 30% kedvezményt kapok a 13.490 forintos díjcsomagból. Mondjuk így is sokkal drágább lesz, mert eddig 6000 volt. Nem örülök neki. A fizetésünkön bezzeg nincs ilyen automatikus inflàciókövetés. 5 éve vagyok ebben a csomagban, tökéketes volt nekem. A rendes hálózatot nem sűrűn használom telefonálásra, de a korkátlan netre szükségem van. Semmi hasznát nen veszem, hogy 50 helyett 250 perc beszélgetés lesz benne, eddig sem használtam ki.
2023. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézegettem, de nem látok igazából olcsóbb opciót, szóval egyelőre maradok. De nem korrekt azért ez, amit most csinálnak a régi ügyfelekkel.
2023. márc. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ma voltam bent, nekem azt mondták, hogy március 16-tól már az új árak lesznek, én is kaptam kedvezményt, + ha választok mellé telefont akkor + kedvezményt, így 9600 most a 250 perc beszélgetés + a korlátlan mobilinternet, legszívesebben elhagytam volna a szolgáltatót, de mindenhol máshol drágább.
2023. márc. 13. 20:45
 6/6 anonim válasza:

Mivel a telefonom a végét járja, így adok egy esélyt annak, hogy hátha ajánlanak valami jó megoldást.


Telefon nélkül, ha elég a 100 GB net, akkor jó megoldás lehet a Netfone Telekom is. Náluk 100 perc beszéd + 100 GB net 4990 Ft/hó.

2023. márc. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!