Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A (csomag)futárok miért...

A (csomag)futárok miért utálják a munkájukat?

Figyelt kérdés

Mármint nem kötelező ebben dolgozniuk.


Skóciában élek, az otthon elő barátaim mesélnek olyanokat, hogy a futár nem hívja őket, mielőtt kimegy. Figyelmen kívül hagyja, ha esetleg kifejezetten valamelyik napra lett lefoglalva a szállítás. Beadják a szomszédba, a postára, ott hagyják a kuka tetején vagy csak simán átdobják a kerítésen. Nem viszik vissza a raktárba, ha nincs otthon a megrendelő. Vagy vissza viszik, ha otthon van. (Ha hagynak cédulát, annyi van rajta, hogy nem volt otthon...) Ha hagynak, mert sokszor azt sem. Nem kopogtatnak hangosan, és nem tudnak várni annyit, mig a megrendelő kiér. Rossz címre viszik.



2022. okt. 14. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
28%

Mert külföldön már csak a legalja vállalja el ezt a munkát.

Itthon meg tanárok stb kényszerülnek futárkodásra, magasabb az értelmi színvonal.

2022. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ezért érdemesebb utánvéttel operálni.

Addig, amíg kezedben nem tudod a rendelt portékát, lóf@sz minden érintettnek a seggébe! Nincs apelláta! Drágább egy kicsival, de kényszerpálya az ilyen nyomoroncoknak!

2022. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem külföld, kifejezetten írtam, hogy Magyarországon ilyen. Az itteni cégekkel én meg vagyok elégedve, kivéve a Yodel, az csinál ilyeneket.
2022. okt. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!