Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ciki Hogy 23f...

Szerintetek ciki Hogy 23f évesen 18-nak néznek?

Figyelt kérdés
2023. márc. 11. 13:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tőlem 22 évesen elkérték a személyit a trafikban. Nem tudtam, hogy sértésnek vagy bóknak vegyem. Férfi vagyok én is.
2023. márc. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha zavar hagyj egy kis borostát, dob +1-2 évet.
2023. márc. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem. Engem 44 évesen 30-nak néznek.
2023. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy, szerintem az az előnyös. Azon kívül, hogy 1-2 túlbuzgó dohányboltos alkalmazott ordenáré módon kéri (kérte) a személyit 21-22 évesen is, semmi hátránya nincs és nem is volt. Inkább a fordítottja a kellemetlenebb, amikor - kinézetre - idősebbnek ítélik meg az embert, és visszakérdeznek, hogy "csak annyi vagy?!".
2023. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem 31 évesen 18-nak néznek.

Attól függ hogy neked ciki e

2023. márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Inkább örülj neki, engem 26 évesen 35-nek néznek.

Tavaly a baratnőm húgánaka szalagavatóján az osztálytársai azt hitték én vagyok a lány faterja 😅.

2023. márc. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

23 évesen cikinek tardod?

Szerintem egyáltalán nem az. Én 34 vagyok és eddig minden évben elkérték legalább egyszer a személyim. Ez ciki? Szerintem nem.

2023. márc. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az ciki, ha 26 évesen kislánynak néznek :/. Már több ilyen volt, hogy 14-nek stb néztek, volt egy pár tényleg kellemetlen szitu is. Én csak azt utálom amikor valaki ezen gúnyolódik, röhög, vagy bunkó előtte.

Azzal, hogy fiatalabbnak néznek nincs baj, de mindenki olyan furcsán reagálja le :/. De azóta néha kedvesen vissza szólok ha úgy van :D. Tényleg szomorú, hogy néha bizonygatnod kell a korodat (pl: párom ahol dolgozik). Néha kifejezetten kimerítőnek érzem, ha nem vesznek komolyan, pl: munkahelyen, hogy vajon képes leszek-e a gyerekeket "fegyelmezni", a kinézetem miatt ://. (Egyébként ezzel nem volt gond a suliban.) Szóval értitek az élet minden területén érhetnek bizonyos hátrányok néha.

2023. ápr. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!