Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akinek 600-100 ismerőse van...

Akinek 600-100 ismerőse van Facebookon azt jelenti nyitott és barátkozos? Akinek nem csak 200- vagy 300 ismerőse van maximum Facebookon

Figyelt kérdés
2023. márc. 12. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Vagy mániákusan bejelölget mindenkit, mert azt hiszi, hogy ettől ő több lesz.
2023. márc. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közel 600 van, pedig alapvetően zárkózott vagyok és inkább introvertált. Csak online barátból nincs sok, max 3, szóval nem ez teszi ki a létszámot. Szimplán a tanulmányaim alapján folyton más-más helyre kerültem, és a sulis ismerőseim között 0 átfedés volt szinte, hogy na őt már ismerem gimiből/általánosból. És akkor gimi és egyetem alatt kolis ismerősök pluszba, barátokon keresztül megismert emberek, diákmelós ismerősök (pl nyaranta mindig máshol dolgoztam)

Annak meg nem látom értelmét, hogy törölgessek embereket. Kb semmi nincs a profilomon. Ha valaki zavar, azt tiltom, de ahhoz kicsit több kell, mint az, hogy már nem beszélünk.

2023. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok kozott is oriasi elteres van. Amugy letezik ilyen, ha olyan a munkaja, tevekenysege, eletvitele, siman. Olyankor valoban ismerik is egymast.

Meg barmi lehet, az osszes ember be es visszajelolesetol.

2023. márc. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szobatársamnak pl úgy van több mint 2000, hogy simán csak mindenkit visszajejöl.
2023. márc. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 600 körül van, "barátkozósnak" mondanám magam, viszont nem én szoktam megtenni a kezdőlépést. Illetve idegeneket sem jelölök be, vagy vissza. Vannak köztük ugyan netes barátok, de velük mind 1-2 év után lettünk csak ismerősök ott.

Csupán sulikból, sportból ismertem meg sok embert, valamint apának van nagy ismeretségi hálója és sokukkal össze is járunk programokat szervezni, meg hasonlókra. Illetve most, egyetemen is olyan munkám van, ahol sok emberrel együtt, emberek körül dolgozom, így rengeteg új arcot ismerek meg.


Gimiben voltak olyan osztálytársaim, akiknek már elsőben 2000+ ismerőse volt, mert konkrétan, kimondottan azon versenyeztek, hogy kinek lesz előbb 3000..

2023. márc. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akinek annyi van az valszeg csak annyit tesz hogy sokan megmaradtak akik már amúgy nem érdeklik.


Én pl néha tartok nagytakarítást és törölgetek embereket akik már nem érdekelnek

2023. márc. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!