Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A maximum 25 ezer forintba...

A maximum 25 ezer forintba kerülő okostelefonok közül melyiket éri megvásárolni, ha szinte csak telefonálásra és facebookozásra használnám, + néha egyszerűbb fotók készítésére?

Figyelt kérdés

Az alza.hu-n megnéztem a maximum 25 ezer forintos árkategóriában a legkeresettebb okostelefonokat. Elvileg a Blackview GA20-t számít a legkeresettebbnek, ez a telefon mennyire alkalmas a kérdésben foglalt funkciók betöltésére?


Amúgy: Nagyon professzionális fotókat nem akarok készíteni, ha egyáltalán készítek. Az a fő számomra, hogy lehetőleg ne legyen brutál elmosódott, zagyva az elkészült kép. (Legfeljebb annyira, hogy egy kis utómunkával lehessen finomítani rajta.)



2019. ápr. 26. 10:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
57%

Blackview, Dooge,stb. az ilyenekben nem nagyon bízom. Inkább valami ismertebb márkásat vennék, pl: Xiaomi, Samsung, Huawei, stb.


[link]


Ez talán megfelelne neked. De szerintem jobban jársz ha teszel még rá 7et és ezzel elleszel 3-4 évig:


[link]


Vagy 15öt és ezzel is jól járnál:


[link]

2019. ápr. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Csapj hozzá pár ezret, és Xiaomi Redmi 6A, ez a legalja, de még mindig ezerszer jobb, mint az a Blackview.
2019. ápr. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Xiaomi és Huawei... Én ezekben nem bízom. Egyrészt kínai, másrészt a Huawei-ről sok rosszat hallottam azoktól akiknek ez volt. Talán a Samsung jó lesz.


Csak nem tudom honnan szerezzek +7000 forintot a hétvégén. :| Jövő héten rendelnem kell a telefont, hogy jövő hétvégén már tudjam használni.

2019. ápr. 26. 12:35
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Samsung ilyen árkategóriában? Reménykedtem, hogy nem akarod tökön szúrni magad, de a te döntésed.

Samsungot, LG-t csak és kizárólag csúcskategóriában érdemes venni, a hanyag, optimalizálatlan rendszerük miatt. A Xiaomi kifejezetten az egyik legjobb ár-érték arányt képviselő cég világszerte, évről évre lépnek egyet a ranglétrán. Már a 4. helyen állnak a mobilpiacon, emellett rengeteg okos kütyüt csinálnak, van egy pár ilyennel tapasztalatom, és kiválóan üzemelnek, amolyan "megfizethető Apple".

Emellett a Blackview egy semmi márka, mondjon bármit is, de még egy kézzelfogható wikipedia oldal sincs a cégről.

2019. ápr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Samsung ebben az árkategóriában miért lenne tökön szúrás?


Xiaomi Redmi Go LTE? Erről mik a tapasztalatok?

2019. ápr. 26. 13:42
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Az optimalizálatlan rendszerük, illetve a rendszerfrissítés hiánya miatt. Legutolsó ellenségemnek sem ajánlanék Samu mobilt ennyi pénzért, mert pár hónap használat után kihalnak az idegei.

A Redmi GO egy külön minimalista android felülettel, appokkal rendelkezik, viszont csak 1GB RAM, az így 2019-ben nagyon nagyon necces, de még mindig jobb, mint az ilyen árkategóriás Samsung-ok, Blackview-ek.

2019. ápr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
5# azt direkt nem javasoltam a többi 3 telefon közé, mert manapság az 1 GB ram semmire nem elég. Minimum 2GB kellene. És a 8GB tárhély se túl jó.
2019. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
59%

Szia!

Én mindig megnézem ezen az oldalon mi a tuti mostanság [link] aztán választok képernyőre meg teljesítménre adott árban. És azt vettem észre hogy tök mindegy amárka. Azt csak a hülyék nézik. Ugyanaz a proci van bennük.

2019. ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Olyan mobilt vegyél, ami tudja a 4Gt és legyen benne legalább 2 GB RAM, ez elá nem szabad menni, így pl a Redmi G0 felejtős.

Ebben az árkategóriában nem lesz olyan mobil, amelyik ne készítene elmosódott képeket.

Ha nem bízol a Huaweiben és a Xiaomiban, amely márkák már bizonyítottak, akkor mitől kezdtél el bízni a Blackview mobiljaiban?

2019. ápr. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

1-2 nap alatt nem tudok annyi pénz összekalapolni, hogy jobb készülékre fussa és holnap már vásárolnom kell az okostelefont, mert szükségem lesz rá jövő héten hétvégén, hogy használhassam a Facebook-ot (jelenleg asztali számítógéphez vagyok kötve, a buta telefonomon pedig még Facebook-ra sem alkalmas). Az nem gond, ha pár hónapot bír csak ki, majd veszek később másikat, addigra már összejön annyi pénz, hogy minőségibb terméket vásároljak.


A fotókészítés nem lényeges, nem biztos, hogy készítek képeket.


Azért nem bízom bennük, mert kínaiak. Nem tudom miért, de van bennem egy kis félsz, hogy a kínaiakhoz kerülnek az adataim. xD

2019. ápr. 28. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!