Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » De minek kell ennyit barátnőzni?

De minek kell ennyit barátnőzni?

Figyelt kérdés

Van egy csaj tetszik..be is próbálkoztam nála (szinte lényegtelen hogyan sikerült, mert már kezdem furcsának találni a következő helyzetet)


A nap 24 órájában a barátnője seggében van…együtt dolgoznak, együtt járnak bulizni, együtt vannak folyamatosan.

Ez a barátnője amúgy egy idióta…szóval nem is értem hogy viseli el.

Vagy hogy minek vannak folyamatosan együtt…


Na de a logika megállt ott nálam, mert normál ember azt mondja “jolvan leszbikusok” ott hogy amúgy a barátnőjének eddig mindig volt pasija (most nincs) nem is csoda mert már mindenkivel volt ebben a városban amúgy :d szóval ő meg tuti nem az.


De ezt a lány bárhol látom..folyton egyedül van, pedig rajonganak érte a férfiak…nekem sem hiába tetszik. Szóval vagy egyedül van vagy ezzel a lánnyal. Okes hallottam olyat hogy valakit leszopott egy disco WC-be..de ha igaz is a mai lányok közül ki nem?! Szóval furcsa 21 éves a lány


2023. márc. 14. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Ők egy par valószínű!
2023. márc. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

1. Egyáltalán nem általános, hogy valaki lesz.p valakit egy discoban, legalábbis az én köreimben (mondom ezt 21 éves lányként), de ha megteszi egészségére.


2. Most akkor egyedül van, vagy a barátnőjével? Én miért baj bármelyik? Ha nem bírod a barátnőjét, nem hinném, hogy nagy jövőtök lenne.


3. Nem valószínű, hogy leszbikus. Egyszerűen ők megértik egymást és ott vannak egymásnak. Ennyi. És a barátságukat priorizálják (pl a pasizással szemben)

2023. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 köszi a választ..jövőnk az már biztos nem lesz :d csak nem értettem meg furcsa volt.
2023. márc. 14. 19:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Most pl a barátnője azt posztolta 20 perce hogy az arcára ad puszit…azért zavart amúgy csak mert egyszerűen nem értettem mivan.
2023. márc. 14. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtobb csajnak van legjobb bnoje..
2023. márc. 15. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!