Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lányok, Ti mihez kezdetek, ha...

Lányok, Ti mihez kezdetek, ha unatkoztok a férjetekkel? Ti is valami magányos tevékenységbe kezdetek vagy elmentek otthonról barátnözni vagy addig provokáljátok a férjet, míg valami nem történik?

Figyelt kérdés
2013. júl. 11. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen történésre gondolsz?

Menjetek sétálni, fagyizni, főzzetek együtt valami finomat, társasjátékozzatok, szexeljetek. Nézzetek meg egy jó dvd-t. Vagy menj nyugodtan barátnőzni, nincs abban semmi rossz.

2013. júl. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"szexeljetek"


egy unalmas délutánon, mikor egész nap egymáshoz se szóltatok, valóban ez lenne a legjobb megoldás?

2013. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én mindig kitalálok valami tanfolyamot vagy most egy Egyesületbe járok,persze olyanokba,amik érdekelnek is és élvezem az új társaságot így,amibe belekerülök.
2013. júl. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagylány vagyok, lefoglalom magam ha ő inkább bambulna vagy pihengetne. Ha ő is csinálna valamit akkor együtt kitaláljuk, hogy mi legyen, de ha nincs kedve (nekem is van ilyen, hogy nem mennék sehová és nem csinálnék semmi értelmeset) akkor békén hagyom és kitalálok magamnak valamit.
2013. júl. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyáron víz mellé rogyni meg bringán nyelni a bogarat és birtokba venni az egész környéket igazi jó együtt. Meg takarítani és kertet gondozni is. Az élet gyönyörű, feltéve hogy él az ember! :)
2013. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Esetleg érdemben válaszolna valaki?
2013. júl. 15. 21:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, még egy mindent jobban tudó kérdező. Alig páran mondták el, mit csinálnak, és épp ez volt a kérdés. Ha vele is ilyen vagy, nem csodálom, hogy hagy főni a levedben. Érdemi válasz képviselő asszony!
2013. júl. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
MI nem volt a válaszokban érdemi???? Az volt a kérdés, hogy mit csinálunk ha unatkozunk. Erre volt néhány válasz. Mégis mire számítottál???
2013. júl. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem csoda,hogy unatkozol.


Tanfolyamok,millió van a neten,nem érdekel semmi,hogy ez neked nem érdemi???A szembelakó csaj most egy főzőtanfolyamra járt és ott szedte fel az új pasiját például.


Azt pedig,hogy én melyik Egyesületbe léptem be,azért nem mondom el,mert nem akarom,de egyik tudományággal kapcsolatos,nem emberekkkel,ennyi.

2013. júl. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!