Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes manapság albérletbe...

Érdemes manapság albérletbe szülni,ha mindkét fél gyárban dolgozik,Kelet-Magyarországon élnek?

Figyelt kérdés

Felénk sok ilyen fiatal pár van,gyárakba dolgoznak,kis albérlez,és van gyerekük.

Mi nem merünk belevágni mindketten 250 körül keesünk,errefelé egész jó fizetésnek mondható.


2023. márc. 15. 15:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Miért is ne.
2023. márc. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
68%

Nyugaton szinte mindenki ezt csinálja, mert nem divat lakást/házat venni.


Szerintem olyan szinten hülyeség ez, hogy amit most albérletre költötök abból lehetne egy törlesztőt is fizetni, de ti tudjátok, hogy mivel jösztök ki jobban anyagilag, mik a távlati terveitek.


Ha jól számoltam akkor csecsemőgondozásra fél évig 323 ezret kapnátok, a GYED meg két évig 200 ezer lenne. (ha visszamész dolgozni meg +25 ezer illetve gondolom az egy gyerek után is lehet még 10 ezer adókedvezmény kapni)

2023. márc. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%
Én nem tenném. De nektek kell dönteni.
2023. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vállalnám. Egyszerűen nem biztonságos. Bármikor eladhatja a tulaj a lakást. Sok albérletbe még nem engednek be gyerekkel.
2023. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Gyár és 3 műszak? csodás gyerekkora lesz, hogy valamelyik szülőt nem is látja.
2023. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

ma 15:30

És nincs másik kiadó lakás az egész városban?

A saját lakásba is bele lehet bukni ha hitelre vetted és nem tudod törleszteni. Ha szülőktől kapsz kölcsönt, ajándékot ott is visszakérhetik vagy épp te is kerülhetsz olyan helyzetbe hogy nagyon kelljen a pénz.


Szóval így nézve senkinek se kéne gyereket vállalni, mert bármikor közbe jöhet valami.


A kérdezőnek kell tudni, hogy akar gyereket vagy sem. Ez már csak mellébeszélés ha a körülményekre akarja fogni, hogy miért nem kéne belevágni.

2023. márc. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
20%

Érdemes!

A köztársasági elnök asszony a garancia rá, hogy másoktól el lesz szedve minden, amiben hiányt szenvednétek a jövőben, - az meg nektek nem fáj!

2023. márc. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%

Érdemes rabszolgaként rabszolgákat szülni? A rabszolgatartók szerint természetesen igen!


(Egy gyermektelenség miatt munkanélkülivé tett értelmiségi.)

2023. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
68%
Ma 15:35 én csak a saját tapasztalatomat osztottam meg. Korábban minden albérletemnek azért lett vége, mert eladták a lakást. Szerintem nem olyan szuper évente köktözni, más bölcsit, ovit keresni minden évfolyamra. De akinek ez nem kellemetlenség, csinálja. Én pl nem adnám ki gyerekesnek, kutyásnak, macskásnak a lakást, mert nem akarok romokat visszakapni. Igenis lelakják, nem vigyáznak, mert nem az övék.
2023. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem érdemes. Söt! Tizszer akkora jövödelem mellett sem érdemes még kacsalábon forgo várkastélyba sem. De nem is ezért szülnek, nemzenek. Szeretnének gyereket. Azért! A gyerekvállalás az utobbi 100 évben nem jövödelmezö vállalkozás!!!!
2023. márc. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!