Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerited mitől lesz valaki fiús?

Szerited mitől lesz valaki fiús?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 01:48
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Attól hogy fütyije van
2023. márc. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
39%

Ha le tud írni egy egyszerű magyar mondatot hiba nélkül.

Ebből az következik, hogy te nem vagy az.

2023. márc. 16. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha nőként pl.: küzdősportot űz, nem hagyja magát, azaz kiáll magáért.
2023. márc. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Nincs benne női vonzerő, női stílus, mozgása haja hangja affektálás semmi nőcis nincs benne
2023. márc. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

Nemileg? Ha pénisze van, nem vaginája.

Külsőre: szakáll, erősebb férfiakra jellemző testszőr (has, mellkas).

Tulajdonság: nőiesség hiánya. Olyan szavakat használ, mint "🌳 szom, *eci" stb. Nem szeret vagy nem tud nőiesen ruhát viselni. A természetes megjelenése inkább hasonlít egy fiúra. A legtöbb transz nemű (Norina, Bish Barbie) hiába érzi magát nőnek, semmi nőies jellemző nincs bennük. Lehet 2 méteres karmuk és fél méteres pillájuk, ha a viselkedésük női szemmel ízléstelen és nőként számomra megalázó.

2023. márc. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

A "fiús" és a "férfias" szerintem különböző fogalmak, ahogy a "lányos" és a "nőies" is.


A "fiúst" én azzal asszociálom, hogy kissé zaboláz(hat)atlan, ösztönös, öntörvényű stb. A "lányos" finomabb mozdulatú, szociálisabb viselkedésű stb.


A "férfias" és "nőies" nekem sok szempontból egészen mást jelent. Testalkatilag is. A fiús alkat pl. vékony, hosszúkásabb; a férfias izmos, erős stb.

2023. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként azokra mondták akik állandóan a fiúkkal lógtak és olyan dolgokat csináltak amiket a fiúk. Biciklit szereltek, pecabotot csináltak, fociztak stb.

A lányos játékok pl. a babázás nem érdekelte őket.

2023. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tulajdonságokra vagy kíváncsi:

Jelenleg, ha nincs rajta 2 centis vakolat, s nem miniszoknyában jár műkörmöshös.


Ha az okra vagy kíváncsi:

Nem ilyen lett. Alapból ilyen volt. Nem értem, miért hiszik egyesek, hogy ha nem vagy tucattermék, akkor valamitől valamikor "tévútra" tértél.

2023. márc. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%

Fiúsnak születni kell. Én amikor beállok vagány giús pózba puszikat küldenek a fiúk, hogy látszik rajtam, hogy saját kapura játszok. Más fiú borotválja a lábát és rózsaszín pólóban feszít és az sugárzik róla, hogy egy belevaló kemény férfi.


Szerintem a magabiztos és határozott megjelenés mindenkép férfias. Az ha tudod ki vagy és tisztában vagy az adottságaiddal és ezekből a legjobbakat hozod ki, az is férfias. De igazából szerintem férfinak születni kell.

2023. márc. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
83%

Oszinten ram eleg sokszor mondtak mar, hogy "fius" vagyok lany letemre. Csak mert fiukkal logok. Emiatt nyilvan "atvettem" a szokasaikat.

Nagyon ritkan unnepejre huzok szoknyat, de ha megvan a kedvem hozza akkor meg magassarkut is felveszek.

Ez a csajossag nem tunik el az emberbol, csak ha valaki azt is akarja, hogy eltunjon es tesz is erte.

2023. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!