Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szeritem velem van a baj...

Szeritem velem van a baj ?mikor barátkozni próbálok sose jön őssze beszélek nem figyelnek rám, néha úgy csinálnak mintha nem hallanának Kezet fognak velem de meni akarok velük leszarnak mennek együtt én meg magamba megyek, kedves vagyok vicces

Figyelt kérdés
nem mindig de már kezd betegé tenni hogy mindenki van egy jó haverja nekem meg nincs senki csak azt kivánom bár lenne valaki ne sajnáltani akarom magam de megint elsirok magam mikor ez fel hozom
2021. okt. 29. 21:35
 1/6 anonim válasza:
84%

A haverságok jellemzően a szabadidő azonos érdeklődési körön alapuló eltöltésén alapulnak. Közös sportolás, azonos hobbi, zenélés, piálás, csajozás, stb.


Ha ezekhez nem vagy jó tag, helyette meg sokat lelkizel, az heteroszexuális férfitársaságban idegesítő.

2021. okt. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktam lelkizni előtük tudom itt úgy tűnt köszönöm a választ(:
2021. okt. 29. 21:56
 3/6 anonim ***** válasza:
66%

-Doktor úr! Mostanában úgy érzem, hogy semmibe vesznek az emberek!


-Következőt!

2021. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon erölteted a haverkodást, az nagyon kínos tud lenni a másik félnek. Mikor társaságban vagy, senki nem irántad érdeklődik (az esetek túlnyomó részében), hanem van egy téma/hobbi/tevékenység/esemény/program amiről mindenki beszélni akar, az ismerkedés csak egy másodlagos velejárója ennek, ami jön magától. Ha neked az ismerkedés az első a priorításban, akkor soha nem találsz magadnak egy havert se. S az érdeklődést sem lehet izomból eröltetni, meg kell találni azokat a helyzeteket és társaságokat, ahol "otthon" érzed magad, és azokból kell épitkezni, ha te buliban rosszul érzed magad, hiába mész oda, akik jól érzik magukat, messze elkerülnek.


Mondok egy példát, ha pl. elhívsz valakit moziba, ha pl. azért hívsz el valakit, mert te ígyis-úgyis mennél, mert a kedvenc filmrendeződ legújabb filmje jött ki, amit mindig első adódó alkalommal megnézel, és ehhez hívsz el ismerőst, akkor valószínűleg jobban alakul az este és erősödik a barátságotok, mert a programnak megadod a lelkületét, viszont ha azért hívsz el moziba valakit, mert depis vagy mert nincsenek barátaid, s bejátszod a nagy filmnézőt, de lelked mélyén lexarod a dolgot, akkor kínos lesz az este.


Szóval az ismerkedés és úgy kell menjen, hogy te akarsz csinálni valamit, és ahhoz társítasz embereket (de amúgy egyedül is csinálnád ezt a valamit, és nem azért, hogy ne legyen unalmas az életed, hanem mert tényleg ezzel töltöd legszívesebben az idődet) és nem úgy, hogy ismerkedni akarsz és ehhez társítasz programokat.

2021. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon sokat segit (:
2021. okt. 29. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Még egy tipp, ne üldögélj sokat magadban ezekkel a gondolatokkal, próbáld meg felpörgetni az életed és annyi olyan tevékenységet/hobbit (amit tényleg szeretsz csinálni) vállalj magadra, amennyi csak belefér.
2021. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!