Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az igaz, hogy a nők leginkább...

Az igaz, hogy a nők leginkább csak a nem annyira gyönyörű nőkről szoktak áradozni, és az igazán szépeket nem szeretik dicsérni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 16. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Én mindenkit megdicsérek, de ez csak én vagyok.
2023. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Én is tapasztaltam, hogy a szép nőkben inkább a hibákat keresik. (Férfi vagyok.)
2023. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Baromira nem vagyok igy, es meg csak nem is a hozzam hasonlokat dicserem. De. Ha valaki szepnek tartanak, es nagyon nem az szerintem, az oszinten annak szol, hogy nem ertem. Nem ertem, foleg, mikor nem erdekesen nemszep no, hanem egy illuzio, egy nulla, akire rajzoltak egy sminket.
2023. márc. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%
Hmm... En bevallom ha valaki szep szebb vagy jobb. Nem dicserek valakit viszont jobban mert szep. Mindent egybe nezve dicserem. De ha arra celzol nem nem mindenki feltekeny
2023. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én nem szoktam nőkről aradozni, nem is értem miért tenném. Ha úgy van, elmondom a véleményem , hogy szerintem milyen valaki.
2023. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Mmmmég nemigazán hallottam nőt más nőről áradozni. De igazából elég fura lenne, miért tenné?


Viszont az tök normális jelenség, hogy ha valaki agyon van hypeolva, akkor ott az ember fennakad és kifejezi az esetleges eget nem értését.

Pl itt van ez a Palvin Barbi? Szép nő? Igen. De annyira szép nő, hogy ki kell emelni az emberek közül és bálványozni? Hát nem. Egyesek mégis ezt teszik. És amikor valaki ez ellen emeli fel a hangját azzal, hogy "annyira azér tnem szép", amiben az "annyira" azt jelenti, hogy "annyira, hogy félistennőként kelljen kezelni", akor már egyből kritikaként értelmezik sokan.

De ez nem a szépség, hanem a bálványozás ellen szól.

2023. márc. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Nem tudom, én megdicsérek mindenkit, de lehet benne valami, lehetséges,hogy sok ember úgy gondolja, hogy a társadalmilag szebbnek tartott nőket kevésbé dicséri meg, mert úgy van vele, h őket úgyis dicséri más.
2023. márc. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
100%
Szerintem a nők nem szoktak egymásról áradozni.
2023. márc. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb irigy p@csa szidja a másikat, főleg akire irigyek. Aki szép, vagy okos, vagy ügyes. A többi, normális nő nem foglalkozik más nőkkel.
2023. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 xp ali ***** válasza:
34%
Ezt már én is megfigyeltem. Valahol am érthető is és jól van így.
2023. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!