Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes emberek miért beszélnek...

Egyes emberek miért beszélnek állandoan arrol a személyről akibe szerelmesek?

Figyelt kérdés

De most úgy őszintén..

Voltam és vagyok is szerelmes,de az ,hogy én haveroknak,barátoknak csak arrol a személyről beszéljek..hát köszi ,de nem.

Nyilván ha témába jön,beszélek rola,de nem az egész találka alatt.

Van olyan “barátom” akitől csak ezt hallgatom,tudom én vagyok a bolond,mert hallgatom..de mostmár kezd betelni a pohár.Nincs azzal baj,hogy téma a szerelme,de hogy csak ez a téma,és ha mondok valamit visszakanyarodik rá,baromi uncsi.



2023. márc. 16. 12:48
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Na vajon miért, mit gondolsz?
2023. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Mert folyton rajta jár az eszük.

Mit nem értesz ezen?


Más meg folyton politizál, mert neki meg folyton azon jár az esze.


Én évekig készültem arra, hogy elmehessek Skóciába. Az utolsó pár hónapban, amikor már minden biztos volt (rep.jegy, szálláshelyek, szabadság a munkahelyen), velem is nehéz volt másról beszélgetni, utólag mondták nekem. :-)

2023. márc. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Még soha nem vallottam szerelmet senkinek, és nem is akarok🥲


A kérdésedre válaszolva:

Mert szeretik. Ő jár állandóan a fejükben, amíg tart a "rózsaszín köd"

2023. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Ha tudományos szempontból közelítjük meg a szerelmet, az ember az első pár hónapban olyan, mint egy drog függő, mert a szerelem tulajdonképpen drogként hat az agyra. Emiatt képtelen másra gondolni, nem is érdekli igazán más, ugyanúgy, mint egy heroinos, akinek csak a szerből áll az élete. Ahogy eltelik az a pár hónap, rendeződnek a hormonok, fokozatosan kikerül az illető ebből az állapotból. Kitartás.
2023. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Csak egy kémiai reakció.

2023. márc. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem,de mégsem mindenki ilyen..Valakivel ilyenkor is lehet normálisan beszélgetni..
2023. márc. 16. 14:51
 7/8 A kérdező kommentje:
#2 Szerintem az enyem biztosan jobb,mint a tied. :D
2023. márc. 16. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Nincs más téma, dolog, amiről besszélni tudnának.
2023. márc. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!