Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szoktak ennyien szerelme...

Miért szoktak ennyien szerelmesek lenni a tanárjukba gimiben?

Figyelt kérdés
Pszichológiailag mi ennek az oka? Tele van az oldal ilyen kérdésekkel, ismerősök között is tapasztaltam. Nekem olyan gáznak tűnik, pláne ha a tanár viszonozza is.

2021. jún. 2. 11:39
 1/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
92%
Szerintem elég logikus. Érettebb, okosabb, tehetősebb, nagyobb hatalom van a kezében, minden nap látják akár. Az alá-fölé rendelt szerep sokszor izgató. És ugyebár, azt kívánod meg igazán, amit mindig látsz.
2021. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Én még csak lepusztult, öreg, begyöpösödött, ostoba, középiskolai tanárokkal találkoztam.
2021. jún. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bár még mindig taszítónak érzem, pont a hatalomkülönbség miatt. Érett meg tehetős meg ugyanannyi idősen lehet a diák is, túl is tehet rajta. Olyan dolgok miatt néznek fel rá, amit ennyire könnyen elérhetnének ők is?

2021. jún. 2. 11:55
 4/7 A kérdező kommentje:
Meg ugye öregek is még egy 18 éveshez képest is.
2021. jún. 2. 11:57
 5/7 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
84%

Én se voltma sose szerelmes egy tanáromba se, meg rühheltem őket leginkább, de pl egy fizikatanárom, aki magas volt, az spec nagyon tetszett, hogy kifejezetten értelmes, a saját szakmáján felül is.

Inkább mint kis-feminista szerettem, hogy a legtöbb matektanárom, kémiatanárom nő, és ezaz, hajrá csajok, okosak vagytok :D

2021. jún. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Én régen azt hittem, hogy ilyen csak a filmekben van, de mikor én középsulis voltam, két kezem is kevés lenne megszámolni, hány lány volt szerelmes a férfi tanárokba (fordítva viszont nem volt, mmint hogy fiú szerelmes női tanárba).

De ami még ennél is furább, hogy volt olyan tanár, aki lefeküdt egy 18 éves csajjal, majd állítólag elvált utána. Én nem hittem el ezt a történetet kezdetben, mert ez már tényleg nagyon film szagú, aztán ez az ominózus tanár volt kísérőtanár az utolsó osztálykiránduláson, és akkor már megértettem, hogy ez bizony nem csak pletyka volt.

Hogy mi ennek a vonzalomnak az oka?

Hát egyrészt egy tanár valahol tiltott gyümölcs, a tinilányokban dolgoznak a hormonok, másrészt ahogy már említették, hogy okosak, hatalmuk van stb. Egyébként azt kiemelném, hogy nem csak a fiatal és jóképűekbe voltak szerelmesek ( azért valljuk be, ilyenből kevés van) hanem olyan 40-50 évesekbe is, akik ugyan nem voltak éppen a leghelyesebbek, de mégis nagyon erős kisugárzásuk volt, vagy jó humoruk.

2021. jún. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nettó baromság hogy felnézek rá vagy ilyesmi. Nem nézek fel rá. Tetszik a külseje, izgató a hangja , leteperném, és kész.
2021. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!