Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Havonta minden hétvége túl...

Havonta minden hétvége túl sok szórakozásra?

Figyelt kérdés

Mármint én buliba nem járok már 5 éve de ide-oda el szoktam és hetente 15-20 ezer hétvégén mostanában simán elmegy annyira fel mentek az árak, szóval mindenképpen vissza kell vennem mert sajnos ezt nem bírja már keret…csak azért k..va idegesítő.


Ti hogy vagytok ezzel? Szerintetek alapból ez sok amúgy? Ti is gondolkodtok külföldön? 30 f


2023. márc. 16. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Ahogy érzed.

Én is gyakran megyek ide-oda hétvégén, még szórakozóhelyekre is és hát nem olcsó valóban. Én szoktam figyelni, hogy mennyi fér bele a keretembe, tudom, hogy egy mozi, buli, koncert mittudomén mennyibe fog fájni és ha úgy érzem, most nincs annyim, akkor kihagyom vagy, ha nagyon szórakozni akarok, akkor valami olcsóbb megoldást keresek, kimegyek parkba haverokkal vagy valami.

Csak a szórakozási lehetőségek miatt nem, de úgy egyébként igen, gondolkodom külföldön.

2023. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Mindenképpen dühítő, hogy az ember gürizik és az itthoni "átlag" fizetés szinte csak a rezsire és a kajára elég. Sokaknak még arra sem. :( Tehát egy hónapban mondjuk elköltesz havi 80 ezret hétvégi szórakozásra. Nem szabadna, hogy ez ne férjen bele.

Szerencsésnek mondhatom magam, mert van lehetőségem plusz munkára, csak hát úgy meg oda a legtöbb hétvége. :)


Bevallom, én gyáva vagyok külföldre költözni, nem is olyan a szakmám, de ha van lehetőséged, próbálj szerencséd. Tudom, külföldön sincs kolbászból a kerítés, ott is drágaság van, de akiket ismerek (külföldön élőket) ennyit megengedhetnek maguknak.

2023. márc. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden hetvegen mar nem szoktam igy 30 korul de regebben megesett. Hat az a penztarcadon mulik h sok e, nekem annyi lazan belefer
2023. márc. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az árak engem is zavarnak, de én nem csak a költséges szórakozást érzem szórakozásnak, számomra szórakozás egy kellemes kirándulás is, amire alig költök.
2023. márc. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Minden hetvegen bulizok mindket nap.

39/N

2023. márc. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát most pl itt van a kocsi arra is 50 ezer elment ebben a hónapban. Tehát akkor ez 130 és egy falatot sem ettem még…szerintem attól hogy itt Magyarországon “jól keres valaki” az egyenlő egy viccel…én úgy költők el havi 400-500 at hogy anyám apám is segít…ha egyedül lennék gatya.
2023. márc. 16. 19:24
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Ahogy érzed, te tudod, mennyire fér ez bele neked a pénzügyeidbe a fizetésed, életszínvonalad meg spórolási szokásaidhoz mérve.
2023. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát nyilván tudom aki hogy vannak akik jobban élnek mint én :d csak igazából arra voltam kiváncsi hogy amúgy túl sok e ez az elvárás…hat úgy igen ha “csóró”vagyok..tudom ezt nem írta senki nem azért írtam :)
2023. márc. 16. 21:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek mas a sok. Van ismerosom aki havi 130 korul keres, neki nyilvan az lenne. Nekem a heti is tobb, ugy meg kb apro
2023. márc. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!