Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon érdekes kérdéssel...

Nagyon érdekes kérdéssel fordulok hozzátok! Ne sajnáld a betűt! (? )

Figyelt kérdés

Ki hogyan szórakozik?? Hogyan töltődik fel?? Hogyan adja ki magából a heti stresszt hétvégén???


És miért választja ezt???


Kösssz a válaszokat előre is!



2015. jan. 26. 10:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Én például kibulizom magamból. De inkább kiTOMBOLOM magamból a heti összegyülemlett mindent! Igaz, hogy másnap hulla vagyok, de boldog hulla :) A másik a séta, a fülemen a fülessel és valami zúzda zenét hallgatva, szépen megnyugszom. Akár órákig is el tudok így sétálgatni a közeli utcákban, és nagyon fel tud tölteni akár munka után fáradtan is.
2015. jan. 26. 10:54
 2/17 A kérdező kommentje:
(a "csaj" kimaradt a kulcsszavakból, tőlük elnézést kérek)
2015. jan. 26. 10:55
 3/17 anonim ***** válasza:

nem kimondottan stresszesek a heteim, de nekem a szabadnapon a feltöltődés azzal kezdődik, amikor nem ébresztőre kelek, hanem addig vagyok ágyban, ameddig jól esik

utána bármi közös program a párommal vagy a barátnőmmel jót tesz.

vásárolgatás

tavasszal, nyáron séta, fagyi

2015. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy szoktam. Max még azt hozzá tenném, hogy néha jól esik letépni pár fejet Kratos-szal is God of Warban. :D
2015. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Sok mindent szeretek csinálni. Rendszeres sportolok, ez levezeti a feszültséget. Bulizni csak ritkán szoktam, de abban is a tánc az, amit szeretek, az is levezeti a feszültséget.

Egy jó film, egy színház, hangverseny, olvasás, vagy akár egy kis zenehallgatás otthon egyedül, ezek engem mind feltöltenek. És persze a barátokkal és a párommal eltöltött idő, vagy a közös programok.

2015. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem a feltöltődés amikor a kutyáimmal egy hosszabb kirándulásra el tudok menni,a közeli parkokban.Igaz,ez akkor igazán jó ha jó az idő,csicseregnek a madarak,süt a nap. Az számomra megnyugtató. De amúgy a zene hallgatás is kitud kapcsolni.


A bulizásnál is ki tudom magam tombolni,de sajnos mostanság ritkán adódik meg,hogy így ki éljem magam. Igazából a bulizásban is azt szeretem,kicsit iszok,becsiccsentek és táncolok ezerrel.Ha kell egész éjszaka.

Engem ez is nagyon kikapcsol.


Jelenleg tanfolyamra járok,heti 2x-3x így nem túl fárasztóak a hétköznapok,egyenlőre,márciustól pedig minden nap gyakszira kell mennem.


De mikor sokat dolgoztam akkor jól tudott esni,hogy pénteken vagy szombaton elmentünk barátokkal bulizni :)


Ha barátnőmmel vagyok,vásárolgatok az is jó kikapcsolódás.

2015. jan. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Számomra ennek sok módja van, pl. szoktam otthon wellness-ezni, csinálok bőrradírt, hajpakolást, arcpakolást, szőrtelenítek, tornázom, gyertyákat gyújtok stb.

Aztán van, hogy én is elmegyek egy fél napra a kutyámmal és rengeteget futkosunk, játszunk. Annyira boldog ilyenkor a kutyám, hogy rám ragad a sok öröm. :)

Vagy elmegyek vásárolni, veszek magamnak valami szépet, aminek nagyon örülök.

2015. jan. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Regen a kutya volt a feltoltodes, de mivel most foallasban foglalkozom veluk, inkabb csak alszom meg olvasok a hetvegen. Illetve regebben ezek nem erdekeltek, de mostanaban naguon megszerettem egy ii. vilaghaborus lovoldozos jatekot, azzal is szoktam jatszani. Nagy ritkan szoktam festeni, de mivel az altalam kedvelt technika nem olyan, amit fel ora alatt ossze lehet csapno, hanem ha elkezdem, akkor orakig nem tudom otthagyni, ezert viszonylag ritkan csinalom mostansag.
2015. jan. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Moziba járok vagy olvasok,kutyusommal kirándulok,párommmal megyünk majd egy napra wellnessezni is.Néha járok masszőrhöz ,az is ki tud kapcsolni.A munkám kész horror ,muszáj kipihenni magam.
2015. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is szeretek bulizni, segít a feltöltődéshez. És most a sok antialkoholista lepontos, de én még berúgni is szeretek. Persze nem a négykézláb csúszásig, meg hogy ne tudjak magamról, de néha bizony túljutok a spicces állapoton.

A másik a sport. Ez főleg akkor jó, amikor nagyon ideges vagyok. Régen ilyenkor rágyújtottam, most inkább letolok egy brutális edzést. Utána már nincs erőm idegeskedni sem, lezuhanyzok, és úgy érzem, hogy újjászülettem.

A harmadik módszer a szex. Állandó barátom van, és rengeteget szeretkezünk, gyakorlatilag mindenre a legjobb "gyógymód".

2015. jan. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!