Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz lehet az hogy az ágyban...

Igaz lehet az hogy az ágyban amúgy domináns csajok, a való életben a többi csajjal szemben nem is annyira dominánsak, sőt a szexben szub csajok esetleg dominánsabbak?

Figyelt kérdés

Ti hogy látjátok ezt, tényleg így van?

Azok a csajok akik szexben dominánsak egy társaságban a többi csajhoz képest behódolók?

És akik szexben szubbok azok a való életben dominánsak?

Valós tapasztalataitokat e téren légyszíves írjátok meg.



2023. márc. 16. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Logikusan gondolkozva semmi összefüggés nincsen a szexuális élet és mindennapi viselkedés között.
2023. márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ez érdekes, a mostani barátnőm pont ilyen hiperextrovertált, társaságközpontja típus, és az ágyban meg nagyon passzív, visszafogott. Úgyhogy lehet benne valami.
2023. márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez inkább a férfiakra jellemző.
2023. márc. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Nincs semmi összefüggés. Van aki a való életben is hasonló ilyen téren, mint a szexben és van aki szöges ellentéte. Számtalan sztori van erről. A domina alatt vonyító cégvezetőktől, a vonyító cégvezetőt korbácsoló, templomba járó szende szűzlányig.
2023. márc. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én ágyban szub vagyok, de semmiképpen sem passzív. A párom kényeztetem és nem csak fekszem mint egy darab fa.


Életben meg muszáj keménynek lenni, főleg azoknak akik nem arany kanállal a s*ggükben születtek. :/

2023. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!