Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rosszul vagyok…a cucc...

Nagyon rosszul vagyok…a cucc miatt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem fizikálisan…nem rég értem haza, ilyenkor hétvégén mindig jointozgatni szoktam haverokkal, most is ez volt+be próbálkoztam egy lánynál aki tetszik. Na de mindegy haza értem és folyamatos ürességet érzek…konkrétan amit érzek az csak a rossz..ilyen rossz vibe-om van, így utálom magam, nem hogy jó kedvem van..hanem egyenesen rosszul vagyok. Nem tudom mit is érzek pontosan de hogy valami nagyon nagy baj van…hogy valami nagyon rosszat tettem.


És az a magány ami most van…és hogy a csaj sem sikerült igazán, így mintha teljesen elvesztem volna…aludni sem tudok, gyűlölök mindent . Főleg saját magamat kezdtem el…

Szerintetek beszéljek valakivel itthon..mármint csaladtaggal elmondjam neki ezeket?


2023. márc. 17. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Feküdj le inkább aludni és pihend ki magad. Ha pedig így megborulsz akkor lehet jobb lenne a drogot hanyagolni.
2023. márc. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Nyugi! Nyugi! És Nyugi!


Én is ilyen vagyok. Mármint nem jointozok meg ilyesmi. De nagyon be tudok pánikolni, ha az emberi kapcsolatoknál valami kudarc ér, pontosan ugyanazt az ürességet érzem, máskor rettegést.


Tudom, hogy ezt nehéz ilyenkor elengedni, elterelni a gondolataidat, én nem is szoktam.


Inkább hagyom, hogy ez az érzés kimenjen magamból, 1-2 napon belül meg nevetek azon ahogy éreztem. Sokszor az is segít, hogy tudatosítom magamban, hogy ez egy tök természetes dolog, ami történt és én ettől nem lettem rosszabb avgy kevesebb.


Fel a fejjel!

2023. márc. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pontosan ez van…köszönöm amúgy
2023. márc. 17. 23:38
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Igyál meg 1liter hideg tejet az kitisztít semlegesíti a cuccot tapasztalat
2023. márc. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Hagyd abba a kábszerezést, attól készülsz ki.
2023. márc. 18. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Egyet értek az ötössel. Hagyd abba a drogozást!
2023. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már milliószor abba hagytam meg újra kezdtem..mindegy szerintem alapból is szar kedvem volt (még mindig az van) és a sok szar meg rá is tett
2023. márc. 18. 12:44
 8/8 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen de lementem a terembe és ez elvonta a figyelmemet a dologról
2023. márc. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!