Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » El akarom hívni randira de...

El akarom hívni randira de nem akarom hogy meg ismerjen sem tudja hogy miből élek, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nő még az ilyen bulizós éveit éli szóval fiatal 22 éves. Nagyon tetszik (tudja is) elkezdtem kicsit többet érezni iránta…de a lényeg hogy nem tudom mit tegyek.


Félek érzelmileg közel engedni magamhoz bárkit már, nem is érzelmi szinten van szükségem valakire (legalábbis ezt érzem) azt meg főleg nem akarom hogy meg tudja miből élek, miből van ez meg az…miből van a kocsi stb a lényeg hogy így elsőre ezt sem mondanám el neki…talán később. Az van hogy konkrétan én már szexre is próbáltam terelni a témát…de ez így nem lesz okés…arra gondoltam közben hogy amúgy lehet mással első randin le fekszik, akkor minek erőlködjek…de kicsit keményebb a dió mint gondoltam, de amúgy kicsit képmutatást is érzek, mert lehet meg lenne egy alkalomból…kicsit azt érzem hogy többet várna el, de hogy közeledjek így felé? Ha amúgy olyan komoly érzéseim nincsenek de szarul vagyok nélküle

Vissza terve az egy alkalmas rész ..arra is gondoltam hogy csak simán “le itatom” mármint iszok vele meg egyébb okossagokat is szeret és úgy lesz ebből csak valami. Vagy a másik véglet hogy őszintén el hívom egy normális randira és ott kitálalok mindent amire kiváncsi (de ennek nem örülök) sőt nem is úgy hívnám el hogy na randira..de az lenne.


Egyszerűen félek attól hogy meg ismerjen…azt érzem hogy nem akarok szeretni…de viszont őt akarom.


Teljesen össze vagyok kavarodva. Mit csináljak egyáltalán? Jobb ha pihentetem a dolgot mert így csak beszopom? Olyan jó lenne pár tanács…senkivel nem tudok erről beszélni. És teljes a zűrzavar a fejemben ami szerintem a kérdésen is látszik amúgy.


2023. márc. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Szex úgy, hogy ne ismerjen meg? Csak a gloryhole marad.
2023. márc. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmi szükség első randin beszámolni ilyen dolgokról, hogy ki miből él. El lehet menni a parkba sétálni, inni egy teát, beszélgetni semleges dolgokról.

Ha meg csak szexelni szeretnél valakivel, randi sem kell, regisztrálsz valami partner keresés oldalra, azt hajrá. Vagy elmész örömlányhoz.

2023. márc. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod, hogy megismerjen... de te sem akarod őt igazából megismerni. Szóval nem őrá van szükséged. Nem úgy tűnik, mintha ő maga téged érdekelne, és nem tudod még tisztelni sem (a terveid alapján).


Ha neki elég lenne ennyi (a szinte semmi) amit te nyújtani tudsz/akarsz, akkor rövid úton úgyis odébb áll, mert felfedezi, hogy vannak nálad jobbak is, akiket ő tényleg érdekelhet.


Ha neki nem elég ennyi, akkor rájön, hogy te csak szórakozni akartál, és ettől sérülni fog. Kérdés, hogy EZ téged érdekel-e. Nem lehet, hogy egy nagy pofára esés hiányzik inkább neked? :D Légy őszinte magaddal :)

2023. márc. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha ő többet akarna max lassan sikerülhetne, de igen gondoltam rá hogy ő is sérülhet és pont ezért nincs értelme az egésznek vagy pont hogy csak én…f..z tudja mi legyen.
2023. márc. 18. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Jóvan.
2023. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne randira hívd, hanem vacsorára valahová. És beszélgessetek. Anélkül, hogy nagyon leinnátok magatokat. Legelőször nem kell mindent elmondani magadról, nem a pszichológusnál vagy. És ígérgetni sem kell, meg terveket mondani sem. Beszélgessetek. Majd mind a ketten meglátjátok a témák alapján, hogy láttok-e fantáziát egymásban a közeledésre.
2023. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért olyan titkos, hogy miből élsz?
2023. márc. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindegy kb ott tartok vele hogy konkrétan megkérdeztem van e esélyem nála “nem tudja”


Közben jobban elbeszelgetek amúgy a barátnőjével…egy agyfasz az egész



Azon kívül hogy miből elek az a baj hogy “bandázgatok is” és így bele keverném egyből őt is…vagy ha nem is nem kell róla tudnia

2023. márc. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!