Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 éves korodtól hogyan...

18 éves korodtól hogyan alakult az életed napjainkig?

Figyelt kérdés

Magánéleti,egészségügyi, iskola,munka szempontjából.

Azt csinálod amiről mindig is álmodoztál?

Ha tudod akkor minél részletesebben írd meg.

Mennyi idős vagy most?



2023. márc. 20. 12:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Mik a további terveid?
2023. márc. 20. 12:53
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Most ez a kérdés szembesített azzal, hogy mennyire nem tudok miről beszélni, mert nagyjából minden kimaradt az életemből. 17 éves korom óta dolgozom. 2019 óta vagyok azon a helyen, amit nagyon szeretek és szeretem csinálni. Igazából teljesen jól vagyok, minden tuti, megvan álmaim autója, legjobb edzés a világon, egyéb hobbik, minden. Pár dolog hiányzik, sajnos azok elérhetetlenek, de ez van. Nem lehet tökéletes minden. Viszont mivel amúgy kész vagyok, további terveim nincsenek. 🤷 Elértem mindent az életben, amit akartam és már igazából nincs nagyon miért felkeljek holnap. Szóval érted. Csak csinálom a kötelezőket és várom, hogy egyszer végre vége legyen mindennek.


Most 24 éves vagyok.

2023. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Magánéleti: megházasodtam, lett családom. Ez jelentős előrelépés 18 éves koromhoz képest.


egészségügyi: krónikus beteg vagyok, sok problémám van, pedig nem voltam beteges gyerek


iskola: sokfelé megfordultam, lett néhány diplomám. Nem ott kezdtem, ahol terveztem elsőre


"Azt csinálod amiről mindig is álmodoztál?"

. Nem kifejezetten. Sokmindenről álmodoztam, de most például informatikus vagy úgy, hogy iskolában nem értettem sokat számítástechnikából, elvoltam kettessel.

Ami 18 évesen leginkább érdekelt, vagy megmaradt hobbinak, vagy már nem is foglalkozom vele.


"Mennyi idős vagy most?"

36

2023. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Ahhoz a férfihoz mentem feleségül, akivel 18 évesen jöttem össze. A házasságunk jó, van 2 csodacuki gyerekünk, ez a része tökéletes az életemnek (azt mondjuk nem terveztem, hogy az elsőért annyit kell küzdenünk, amennyit, de a végkifejlet rendben van). Anyámmal időközben megromlott a kapcsolatunk, már beszélőviszonynak sem nevezném, de őszintén: ezzel nem sokat veszítettem, korábban sem volt sosem igazi anya-lánya kapcsolatunk.


Egészségügyileg lenne min változtatni, de komolyabb gond nincsen hála Istennek.


A diplomámat megszereztem, a gyerekek előtt dolgoztam is a szakmámban, szerettem, de nem fogok visszamenni, ha elég nagyok lesznek a gyerekek, akkor sem. Most felvételizek másik szakra, teljesen más szakmát szeretnék tanulni.


Összességében a családommal tökéletesen elégedett vagyok, a munkával kevésbé. Sokkal jobb így, mintha fordítva lenne.

2023. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
82%
32 éves vagyok, ez lemaradt. 😊
2023. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

Befejeztem a gimit, elmentem programozát tanulni egyetemre mert az éppen szimpatikus volt, amúgy nem tudtam mit akarok kezdeni magammal.

Az egyetem nagyon bejött, elvegeztem csúszás nélkül, a végére teljes allásban dolgoztam is. Mivel továbbra sem tudtam/tudom mit kezdjek magammal belekezdtem a mesterbe is, hátha mire azzal végzek lesz valami konkrét tervem.


Párkapcsolatokkal elég gyászosan állok, volt pár alakuló kapcsolatom az evek alatt, de semmi komoly nem jött össze.


22 vagyok amúgy.

2023. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
18 éves korom óta 1 év telt el. Nem sokat változott az életem azóta
2023. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Kereken 10 év telt el, mióta 18 voltam.

- csináltam 3 szakmát,

- volt 8 munkahelyem,

- 1 párkapcsolatom van azóta is, együtt élünk

- tavaly vettünk egy házat

- 2 éve van egy kutyánk


Kb. ennyi. Jelenleg van egy munkahelyem, az most fixnek látszik, prbóbálok megmaradni ebben, illetve munka mellett továbbtanulni még.

2023. márc. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon eseménydúsan. Egyetemet végeztem, többször babysitterkedtem külföldön hónapokat, sokat buliztam, pasiztam, lettek kutyáim, most pedig stabil párkapcsolatom is. Dolgozok, sportolok stb. Szeretem az életem.
2023. márc. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%
Több, mint egy évtized eltelt, de semmi nem változott.
2023. márc. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!