Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szakított velem…azóta mindenna...

Szakított velem…azóta mindennap tönkre teszem magam, menjek inkább orvoshoz és kihez ?

Figyelt kérdés

Nem hiányzik a lány (így) azért csinálom…tehát napi 1 levél xanax, 1-2 g fű…hétvégén pia+fű.


Már konkrétan semmit nem érzek érzelmileg…reggelente faj a hasam és erre kelek fel. Most hétvégén is ez lesz de ez nem megy a végtelenségig…de ha nem csinálom akkor meg ürességet érzek meg csak alszok és haragszok az exemre. 30f


2023. márc. 22. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem próbalkozz egy pszihológusnál!

Jobbulás és a legjobbakat kívánom

2023. márc. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
50%
Fordulj pszichologushoz! Jobbulást!
2023. márc. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%

Tudom,milyen a szakítás. A legjobb,ha minél hamarabb megpróbálsz túllendülni rajta. Gondolok itt arra,h legyél minél többet a barátaiddal/szeretteiddel,szervezzetek programokat. Mert,ha magadba fordulsz,tönkre teszed magad,akkor semmi érdemlegeset nem érsz el. Tudom,h ezek amiket leírtál,azok feledtetik a rossz érzéseket és úgy érzed,h jobban leszel tőle. De,ez csak átmeneti és a legrosszabb dolog amit tehetsz.

Javaslom,keress fel egy pszichológust,mihamarabb.

Remélem tudtam segíteni és a legjobbakat kívánom neked,légy erős!

2023. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Néhány hétig vagy max. 1 hónapig még nyugodtan sajnáld magad. Emberek vagyunk, nem terminátorok érzelmek nélkül. Viszont utána kapd össze magad, hagyd abba a gyógyszerszedést, a füvezést is, aztán kezdj el valami nem önpusztító dolgot csinálni! Sport, tanulás, kirándulás, utazás, akármi! Ha az kell, akkor pakolj össze és menj világgá! Inkább minthogy így tönkretedd magad! Ha vannak barátaid vagy családtagjaid, akkor beszélj velük mindenképp. Túl fogod élni, sajnos egy ideig szar lesz, de gondolj arra, hogy mához 1 évre (de lehet még annyi se), a mostani gondod már rég a múlté lesz. Tereld el a figyelmed addig is. És ne írj a lánynak, ne keresd. Ha ő keres, akkor oké... Majd lesz más, egy sokkal jobb mint a mostani. Fel a fejjel cimborám!
2023. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!