Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged zavar az, amikor boltból...

Téged zavar az, amikor boltból hazafelé jövet találkozol ismerősöddel, aki feltűnően megbámulja, mi van a bevásárlószatyrodban?

Figyelt kérdés
Én ugyan semmi titkos dolgot nem veszek, de nem is szoktam ilyen irányban kíváncsiskodni. Többeknél azonban úgy vettem észre, szokás.
2023. márc. 22. 18:23
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Vigyél hátizsákot és abba nem látnak bele XD
2023. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Hát kicsit igen
2023. márc. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
A szatyorba annyira nem látnak bele, de ha a boltban futok össze valakivel, akkor rendszerint megnézi, hogy mi van a kosaramban. Nem mondom, hogy zavar, inkább furának tartom.
2023. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
#3: na pont ezért árulják a kotont a pénztár előtt..
2023. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Hátizsák + nem átlátszó szövet táska, amiben sokminden elfér.

Maximum az látják, ami legfelül van (kenyér pl.)

2023. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem tűnt még fel senkitől ilyen viselkedés, azonban ha bámulná valaki, azt agyon ütném. Jó, nem. Semmilyen szinten nem érdekelne 😁
2023. márc. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Milyen szatyorba lehet belelátni, ha felül fogod össze a fülénél?

Még az átlátszó sem ennyire átlátszó, nem kiflis zacskóba pakolom a nagybevasárlást... mondjuk le is szrom ki néz felé, nem titok mit veszek.

2023. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Vagy kosárba, mindegy... Akkor még megérteném, ha mondjuk azt mondaná, "de szép karfiolt vettél, honnét van?", mert akkor ő is szeretne olyat venni. De csak úgy, hogy nem is kérdez semmit, mit érdekli az őt, mit vettem? Lehet megkérdezem tőlük, mi oly érdekes ebben, hogy az emberek szoktak vásárolni. Engem az sem érdekel, hogy XY új autót vett és azzal jönne el hozzám, fel se tűnne. De nem vagyunk egyformák.
2023. márc. 22. 19:14
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, ez nagyon zavaró. Régen egy néni a kerítés aljára is fel szokott mászni, amikor ment valaki kosárral a ház előtt. Egyszer anyukám (én kicsi voltam) össze is veszett vele, mert még kérdezte is, mit visz, anyu meg mást mondott. Erre a néninek állt feljebb, hogy látja, hogy anyu hazudik. 🤦‍♀️
2023. márc. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Múltkor pont ez történt velünk is. Férjem egyik munkatársa jött szembe velünk a tescoba, azt kigúvadt szemekkel nézte mi van a kosarunkban. Rohadt irritáló. Kellemetlen érzés is, pedig semmi extra nem volt a kosarunkba, csak kaja...
2023. márc. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!