Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a "Z-generáció" hype?

Mi ez a "Z-generáció" hype?

Figyelt kérdés
Ha már generációkat nézünk kései Y vagyok a magam 30 évével, sztem nem az öreg kategóriába tartozom..Mégis,az én generációm nem volt így sztárolva, nem is igazán érdekelt minket 18-20 évesen hogy hová tartozunk. Mostanában rengeteg cikkben a "Z" az égbe megy, mintha kB megváltották volna a világot, és nem egyszer fordult elő, hogy a "hülye boomer" degradáló jelzőt kaptam meg mert mondjuk máshogy gondolok valamit mint egy nálam 10 évvel fiatalabb 20 éves srác. Lehet hogy csak engem zavar a jelenség, de kissé agresszív felhangja van az egésznek.
2023. márc. 23. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
És ez még nem is neked rossz, hanem nekem 22 évesként, hogy az ilyen idiótakkal vesznek egy kalap alá :D
2023. márc. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kellene ilyeneket olvasnod. Nyilván ezeket úgy írják meg, hogy provokáljanak, odakattintson az ember. Egyébként úton-útfélen azt hallgatja az ember, hogy a mai fiatalok kvázi fogyatékosok, szóval azért kezeljük helyén a dolgot...


Amúgy az egész generációsdi egy tudományos köntösbe öltöztetett asztrológia. Egy rohadt nagy bullsh*t, amivel jó pénzt lehet keresni, és az embereket további dimenzió mentén lehet megosztani.

2023. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%

Én erről azt hittem a "zizis" avagy hül_e generációt jelenti, de belegondolva igaz is:DDD


Nem is értem, minek a matrica...látszik az rajtuk...zizik:DDD

2023. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, aki ténylegesen ismeri a szüleik generációját (X), azok nem hinném, hogy nagyon felülnének ennek a nagy hype-nak. :D Az első olyan generáció, akik tagjaihoz irgalmatlanul nagy mellényhez egy sérült ijedt kisgyerek lelkivilága társult. Emellett szignifikánsan több köztük a nárcisztikus hajlamú. Túlnyomó többségükre egy csótányt nem bíznék, nemhogy gyereket.
2023. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!