Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Z generacio szerintetek is...

A Z generacio szerintetek is muveletlenebb, elkenyeztetettebb mint az azt megelozo generációk?

Figyelt kérdés
Ugye itt fokent azokra gondolok, akiknek nem csak buzzword a tik tok, Instagramon nottek fel, csecsemokoruk ota okostelefonoznak, viszont olyan egyszeru kerdesekre nem tudnak válaszolni, hogy mit unneplunk augusztus 20-an.

2021. aug. 22. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Idősebbek sem tudtak abban az interjúban. Nem mellesleg ha így is lenne, akkor a minket felnevelő generációnak is nyomj már le egy ilyen mocsok rage-et, hogy hogy elrontották a nevelésünket, kérlek. :)

Az alfa generáció nőtt fel Instagrammal és TikTokkal amúgy, a Z generáció tagjai nagyobbak ennél átlagban, nagyokos. :)

2021. aug. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Ki nevelte a Z generációt? Ki adta a kezükbe az okostelefont, hogy addig is csendben legyen?
2021. aug. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Már az ógörögöktől fennmaradtak szövegek, amikben ugyanúgy a fiatal generáció tunyaságáról panaszkodnak a szerzők, aztán valahogy mégse lett vége a világnak :)
2021. aug. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
A fiatalok mindig hülyének tűnnek a szemünkben. Én 25 vagyok, nekem 12 éves koromban lett először egy ócska számítógépem, így én is csak fejemet fogom néhány kamasztól. Ettől függetlenül tudom, mi sem voltunk különben náluk, csak mi másban tűntünk hülyének.
2021. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a nagy kulonbseg az-en egyebkent 27 eves vagyok-hogy mig nekunk a telefonhasznalat, számítógépezes csak 10 éves korunk felett valt az eletynk reszeve, es en pl sajat laptopot is csak 19 evesen kaptam eloszor, addig mar keves olyan alsos van, akinek ne lenne telefonja, vagy valami kutyuje. Lehet, hogy kamaszkent mar mi is hasznaltunk valami egyszerubb telefont, viszont most mar par eves korban iphone-t vesznek a gyereknek. Neha meglepodom, amikor a 12 eves unokaocsem hasznal ilyen szavakat hogy Tik Tok skill, mikozben 2 eve meg nem is volt Tik Tok, meg szerintem 20 ev felett senki nem is hasznalja azt.
2021. aug. 22. 18:35
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, minden generációban vannak hüly.ék.


5, ettől nem lesznek "muveletlenebbek, elkenyeztetettebbek" csak sok olyan dolog kimarad az életükből amit lehet élveztek volna :)


De ez egyéni nevelés kérdése, nekem is van több 10-12 éves rokonom, van aki teljesen beolvadt ebbe az egészbe, vannak akik pedig úgy játszanak és élnek mint ahogy én a 90-es évek végén, amikor gyerek voltam.

2021. aug. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapból te az alfa generáció a 2010 után születettek nőttek fel ezeken a z generáció magyarul az 1995-2008 között születettek mint én is (2004) nem érdeklik ezek maximum az instagram k*rvákát meg a tiktok rib*ncokat de őket a dunába folytaná a nagytöbbség
2021. szept. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, lehet, hogy te csak tíz éves korodtól számítógépeztél, én viszont kicsi ovis koromtól játszottam gépen, Atarin, később Nintendón. Oké, telefonom csak 17 évesen lett, az sem okos, hanem egy gagyi kis Alcatel, 33 vagyok.

Az, hogy milyen egy generáció, elsősorban a szülők felelőssége. Nekem is vannak olyan ismerőseim, akiket a TV nevelt, mert a szülei csak benyomták neki a mesecsatornát - cserébe elég jól megtanultak németül a mesékből. Viszont szociális készségeik nulla.

Más dolog, az ilyen videók direkt úgy vannak összevágva, hogy sarkítsanak, a hülyéket mutassák. Van fogalmad arról, hány 40-es, 50-es és még idősebb ostoba, analfabéta ember van? Pedig nekik nem volt okostelefonjuk.

2022. máj. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!