Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőkről ilyen véleményeket...

Nőkről ilyen véleményeket mondani ? Mi ez a gyűlölet?

Figyelt kérdés

Barátnőimmel ugye most értünk haza egy szórakozó helyről (nem is ittunk elég nagy pangás volt)…volt ott egy amúgy helyes srác…pont beszéltük is hogy lehet oda megyünk hozzá.


Közben a kocsmárossal is beszélt meg sok haverjával akik amúgy szakadtak a röhögéstől azon amiket mondott, de én konkrétan idegbajt kaptam csak párat idézek “ ilyen 20 éves lüke k..ák nekem nem kellenek hogy azt sem tudom ki mikor b..a meg őket egy füves cigiért”


“Múltkor is xy leszopott egy extasy tabiért de komolyan mondom az volt bennem hogy utána csak úgy megverem…vagy fojtogatom”…utána “viccből” vagy én nem tudom azt beszélték hogy oda a kocsmai hűtőbe bele is férne a holtest…és ezen még egy nő is nevetett.


Utána hogy haragszik egy csajra de most csinaltatta meg az autóját de ha látja 100 al el üti..azt sem érdekli hogy megint másikat kell venni Stb ezeken rohogtek ott…


El is jottunk onnan..de amúgy ez mi? A durvábbakat le sem írtam…lehet csak tényleg ez amúgy vicces a férfiak körében vagy ez egy beteg állat? Nem kicsit csalódtam a beszélgetés után a férfiakban…az ajtót is rám csukta mintha ott sem lettem volna, annyit mondtam azért neki hogy “nálatok szaron csúszik” de nem is szólt semmit sőt rám sem nezett..


2023. márc. 25. 04:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%

Én tegnap este fél 7-kor sétálok az utcán, mert találkozóm volt a párommal. Elment mellettem, szerintem részeg is volt, egy roma férfi, és jó hangosan rám köszön, hogy szia..pár mp-cel később (mert figyelmen kívül hagytam)..f..sszopó k..rva.


Úgy megijedtem, mert el voltam a gondolataimmal, hogy a szívem is hevesebben vert.


Nem minden férfi ilyen, csak az alja nép képes ilyenre. Viszont sajnos, van olyan helyzet, mikor tényleg okkal mondják, mert az adott csaj tényleg olcsón adja magát, vagy úgy viselkedik.

2023. márc. 25. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Ez egy szerencsétlen nyomoronc, aki csak ilyen helyeken és ezen a "szinten" képes "magán tartani a figyelmet".

Magaddal tennél jót azzal, ha kiszerveznéd az életedből az ilyen szinten igénytelen helyek látogatását, - aki jól tudja érezni magát ilyen emberek között, az meg is érdemli a sorsát.

2023. márc. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
56%
Sok az igénytelen és rosszindulatú beteg ember. Az ilyeneket tényleg jobb messze elkerülni.
2023. márc. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

Volt egy ilyen munkatársa a barátomnak. Egyszer részegen tényleg bekattant, elütötte a barátnőjét. Összevesztek, üldözte a faluban és elütötte. Kirugták a munkahelyéről, elvileg börtönbe került.

Tehát csak óvatosan az ilyenekkel.

2023. márc. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6%
Jó helyre jársz...
2023. márc. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Beteg állat egy beteg társadalomban.Nőgyűlölet, mizoginizmus. Ez a lusta, nárcisztikus, szorongó férfiak eszköze ahhoz, hogy "valakinek" még érezhessék magukat.
2023. márc. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

És még lehetne mesélni, hogy csendes, szorgalmas, tanult!, a környezete által szelídnek és jónak tartott emberekből is kifigyel az állat.

Legtipikusabb eset ha visszautasítják őket vagy elhagyják őket, vagy ha nem akarnak lebukni a környezetük előtt a mocskos kis ügyeikkel, oda lenne a jól felépített imázs :D

2023. márc. 25. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez az a tipus aki soha nem tudja a csajnak mi baja vele, vagy miert utasitják el vagy miert szakitanak vele.

Mindenben a csaj a hibás.mindig neki áll feljebb.

Nehéz eset az ilyen. Lábtörlőkbe is bele tudna állni.

2023. márc. 25. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Tehát önsorsronto. Mindenkinél eléri hogy kikerülje de soha nem tudja miért kerülik ki. De ő naga okozza azt.
2023. márc. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%

Valószínű, ő is egy feminista fórumon edzi magát, ahol alap az ugyanilyen szintű férfiutálat...

Na meg amilyen egóval bírnak a mai kicsajok, néha nem árt letörni a szarvukat. tisztelet a ritka kivételeknek, akiket még neveltek valahogy, valamire.

2023. márc. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!