Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A modern liberálisoknak mi a...

Tomi 11 kérdése:

A modern liberálisoknak mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
Szerintem a legtöbb jobboldali embernek hasonló véleménye van, és nem beteges gyűlölködők. [link]

2020. okt. 16. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Naggyon találó a video...is

Lehet mondani én is "figyelemmel kísérem" a Tetvériséget.


Ami nagyon találó a bemutatkozásukban:


"A Testvériség egy nagy társadalmi kísérlet.


Úgy látjuk, hogy az értéksemlegesség és a népuralom csak tehetetlenségbe és fásultságba vezeti az embereket. A tolvaj, beteg jellemű politikusainkat mi magunk termeljük ki folyamatosan. A demokrácia azokat segíti hatalomba, akik a legtöbb ember bizalmát megszerzik. Aki pedig mindenkinek tetszeni akar, hazudni fog. Ha pedig a legnagyobb hazugság nyeri a legtöbb szavazatot, akkor ezzel kész is az a rendszer, ami megtalálja a társadalom leggátlástalanabb embereit, és felemeli őket vezérnek."


Nem venném biztosra a beállítottságukat!

2020. okt. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
73%
Szerintem senki nem fog végignézni egy húszperces videót a kevdedért. Nem tudnád röviden összefoglalni?
2020. okt. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem kell az egészet megnézni, hogy valakinek véleménye legyen róla.
2020. okt. 16. 21:06
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gagyi ez a videó, le tudnád inkább írni pár szóban, hogy miről szól?
2020. okt. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, de most olvasom az Indexen, hogy lefejeztek a haladó nyugaton egy tanárt:D
2020. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Én belehallgattam, jót szórakoztam.
2020. okt. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Elsőre nekem is furcsa volt kicsit a videó stílusa, de a lényeg az amit mond. Elmondja hogy a melegeket nem kel gyűlölni, de mindenféleképpen betegség, és miért probléma, hogy ez teljesen normálissá akarják tenni.
2020. okt. 16. 21:57
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
És ha valaki szerint a heterókat nem kell gyűlölni, de mindenféleképpen betegség, és probléma, hogy ezt teljesen normálissá akarják tenni, ahhoz mit szólnál?
2020. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a videóban pont ez van nagyon szépen elmagyarázva, hogy miért a melegek a betegek és nem a heterók, de amúgy az hogy beteg az nem egy sértés valamilyen baja kisebb vagy nagyobb mindenkinek van.
2020. okt. 16. 22:14
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Az hogy beteg, egy kategorizálás kérdése. A homoszexualitás jelensége nem változik attól, hogy betegségnek hívjuk-e vagy sem. Ami változik, az az emberek hozzáállása. Ha betegségnek hívjuk, akkor megpróbálják "meggyógyítani". És az mindig rosszul sül el.
2020. okt. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!