Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telt a hetetek?

Hogy telt a hetetek?

Figyelt kérdés

2023. márc. 25. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Majdnem minden nap kakiltam, és az egyik reggel láttam egy csigát. Mire vagy még kíváncsi?
2023. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Kenyeret sütöttem. Vagy kenyereket, nem tudom. Pék vagyok. és kancsal.
2023. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem elég rosszul; bármit csináltam fáradt voltam, és sem a munkában, sem egyetemen nem sikerült úgy teljesítenem, ahogy magamtól elvártam volna. Illetve nem is volt egy túl produktív hét, ami miatt meg is csúsztam 1-2 dologgal.
2023. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Nekem egész jól. Végeztem a legtöbb feladattal amit munkahelyen akartam, és valamennyit előre is tudtam dolgozni. Jól haladtam a fizetős maszek dolgaimmal is, minden napra jutott valami amikkel még aznap végeztem. Külön öröm volt, hogy régóta érdekeltek a régi mechanikus karórák, és most végre vettem egy hibásat, amit sikeresen darabokra szedtem, kitisztítottam és megjavítottam. Magam gyártottam a szerszámokat is hozzá.
2023. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Egy nehéz hét előtt állok, ami ezen a héten szép fogokzatosan derült ki, hogy nehéz lesz. Ettől függetlenül történt pár vicces dolog is a héten, ami segített elviselni egy-egy nehézséget.

Hosszú hét volt.

2023. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%

Nyolc napból hat napi munkával!

"Edzett Ifjúság"...

2023. márc. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!