Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen érzés jó ( jobb)...

Milyen érzés jó ( jobb) pasinak lenni?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem vagyok az. Sokszor látom mennyivel másabban állnak a nők az emberhez. Pl munkahelyemen a jócsaj recepciós nekem soha de soha nem köszön vissza. Ott szoktam az előtérben kávézni reggel, látom ahogy jönnek mennek az emberek. Ha jobb pasi jön annak mosolyogva előre köszön, ha jó pasi akkor nevetgél, beszélget, stb. Ha a túlsúlyos, alacsony kollega jön akkor szintén még csak vissza se köszön. Nem olyan dekoratív kolleganőknek szintén. Azért felfelé nyal, mert ha főnök az illető akkor nyalizik.

Más helyeken is szembesültem ezzel. Pl sorban álláskor amikor volt egy kis galiba és én egy vicces akartam elütni, akkor senki sem szólt semmit. Majd a sorban álló jó pasi elmondta ugyanazt, akkor nevetett az összes nő és beszélgettek vele.

Amikor korona oltás volt, egy nő megkért az utcán, hogy mutassam meg hova kell menni mert percek óta kevereg. Aztán odacsapodótt hozzánk egy jóképű férfi is és egyszercsak engem szó nélkül otthagytak. Vicces volt mert amikor már jöttem ki, ők akkora találtak oda.

Sok ilyen fordul elő velem. Az ügyfélszolgálatokon sokszor bunkók velem, a poénjaimat nem veszik, stb.


Kiváncsi lennék milyen könnyű lehet az élet úgy mégha nem is csajozni akar az ember.


2023. márc. 28. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem hazudnál össze itt dolgokat akkor is kaphatnál rá választ.
2023. márc. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy jól nezek ki egyáltalán nem jelent semmit. Velem is megesnek hasonlók, mert nem vagyok nagydumás, magabiztos. Jól nézek ki de ez magában nem jelent semmit.
2023. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

A kék szín szép?

Nekem tetszik , de attól még nem lesz szebb a rózsaszínnél.

Lehet, hogy divat a kék , de nem szebb egyik szín se.

A férfiak es a nők is különbözőek, vannak divatosak aktuálisan mindig , de ha megtalálod a komplementered akkor tökéletes kapcsolatotok lehet.

2023. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én (külsőleg) jó pasinak tartom magam. Többször volt, hogy bátor csajok szólítottak le azzal az indokkal, hogy helyes vagyok, mosolyognak, ha valahogyan tudok velük beszélni. Csajozásom elején a randipartnerem értetlenkedett, hogy hogyan lehet, hogy nekem még nem volt barátnőm.


Ugyanakkor rögtönözni nem tudok és az érdeklődési köröm is teljesen más, mint a legtöbb emberé. Nagyon kevés emberrel találom meg a közös hangot, velük is csak egy ideig, hamar unalmassá válok. Valójában sosem voltam népszerű, mindig is különc voltam.


Átlagos férfi ismerőseim többsége fényévekkel előrébb vannak kapcsolatok tekintetében, mint én, mert van dumájuk, lazák.


Hiába nézek ki jól, volt jónéhány rövidebb kapcsolatom, pozitív a visszajelzés az első lépésemre, életem túlnyomó részében eddig magányos voltam, most is az vagyok.

2023. márc. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Ezt hívják úgy hogy társadalmi státusz és karizma.

Vagy van neked,vagy nincs.

Kész

De ne aggódj, miért lenne szükséged a hazug emberek hazug mosolyára,hazug nevetéseire és megnyilvánulásaira?

2023. ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!