Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetne sokkal több...

Hogy lehetne sokkal több energiám?

Figyelt kérdés
Minden du. hazaesek a suliból és egesz nap egyszeruen nincs energiám hogy kikeljek az ágyból, pedig tudom hogy ez igy nem jó

2023. márc. 29. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Megfelelő mennyiségű alvás, egészséges étkezés, sport, motiváció.
2023. márc. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 az első 2 megvan, a másik 2höz energia kéne
2023. márc. 29. 19:27
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Ne verd ki sokszor. Én mai fejjel már nem verném annyit mint anno tizen huszonévesen. Amióta nem csinálom teljesen energikus vagyok.
2023. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Min 2 l folyadék megvan egy nap? Mennyi rostot eszel?
2023. márc. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%

#3

Hogy sikerült "leszoknod" róla? Én minimum 2x kiverem naponta és tudom hogy elveszi az energiám, de függő vagyok

2023. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 kizcar ***** válasza:
32%

Lehet az idegrendszered annyira elfárad a suliban, mint nekem a melóban. Itthon én se nagyon mozgolódok. De az ember nagyon könnyen be tudja csapni magát fáradtság terén. Azt hiszed az vagy, közben pedig csak keveset mozogsz vagy tanulsz.

Csinálhatsz naponta csak 1 guggolást és fekvőtámaszt és esetleg egyéb más gyakorlatot. A gyakorlatok számát mondjuk 3 naponként emeld meg még eggyel. Mikor már mindenből 20-at csinálsz 60 nap múlva, utána csak hetente emelj 1-el.

De érdemes lehet orvossal is kivizsgáltatnod magad.

Mikor gyerek voltam állandóan fáradt voltam. Anyukám elvitt orvoshoz. Az megkérdezte "a gyerek mozog eleget". Nem mozogtam eleget. Miután eljártam ugrabugrálni hamar energikus lettem.

De a fáradtság sokszor eluralkodik rajtam most felnőttként is. Olyankor tudom nem mozogtam eleget. De van úgy, túl sokat és akkor komolyan fáradt vagyok.

2023. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#3 persze erre figyelek

#4 Igen megvan a 2 liter, viszont a rost nem igazán

#6 aha értem, hát valamit ki kellesz találnom, hogy tudjak mozogni, több helyen is ezt írják

2023. márc. 29. 19:56
 8/14 anonim ***** válasza:
Sok nyers zöldség, friss gyümölcs, elegendő vízfogyasztás, mozgás a friss levegőn, kényelmes ágy és megfelelő alvásmennyiség segíthet amennyiben kerülöd az elektroszmogot a szobádban, mert a sok elektronikus kütyü, wi-fi, sugárzások is gyengíthetik az energiádat.
2023. márc. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

5

Hideg víz alá nyomom ha elkap a hév és csak hétfőn verdesem. Sokkal nagyobb az önbizalmam energiám.

2023. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 Igaz a gyümölcsöket el is felejtettem és eléggé leszoktam róluk egy ideje, és a levegőn sétálást és építem vissza, remélem a legjobbakat
2023. márc. 29. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!