Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Saját bevallásod szerint...

Saját bevallásod szerint milyen hülyeségekben hiszel, amiket sem tényekkel, sem semmivel nem lehet "elvenni" tőled, azaz nem vagy hajlandó belátni, hogy hülyeség és az életed árán is ragaszkodsz az igazadhoz?

Figyelt kérdés
2023. márc. 29. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen.
2023. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben hiszek: Isten nem ver bottal.
2023. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Karma.
2023. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Abban hiszek, hogy a GYK-n nem csak ilyen elmebetegek kérdeznek, de ugyanakkor belátom, hogy de.
2023. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Az ember alapvetően jó, értelmes, és a kellő pillanatban a világ vezetősége a megfelelő irányba fogja rántani a kormányt elkerülve a katasztrófákat.


Belátom, semmi nem utal erre, de mi a fsznak élni egy olyan világban, ami egy kupac szart sem ér?:D

2023. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen, csak vágyaim, amikről tudom, hogy nem teljesülnek (nem teljesülhetnek), de jólesik gondolni rájuk és hinni bennük.


Ha valaki kérdezné: abban reménykedem, bár tudom, hogy kizárt, hogy halálom után 1821-ben, Oroszországban születek újjá, és felnőve Fyodor Dostoyevsky felesége leszek.

2023. márc. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!