Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántják a másikat?

Miért bántják a másikat?

Figyelt kérdés

Nem ertem eskuszom, miert kell bantani a masik embert, egyszeruen miert lelik az emberek abban oromuket, hogy masokat bantsanak, viccelodjenek es megalazzak?

Komolyan mondom, hogy nem ertem az embereket.

Olyan nehezen tudom elengedni azt, hogyha megbantanak vagy esetleg viccelnek a kulsommel/tulajdonsagaimmal..

Van valaki rajtam kivul aki napokig ragodik azon ha megbantjak?



2023. márc. 30. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Mert látszik, hogy egy kis mimóza vagy, akit ezzel könnyen ki lehet ütni.
2023. márc. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Én csináltam régen gimiben. Engem oviban piszkáltak és általánosban, ez tuti közrejátszott + kaptam a környezetemtől megerősítést (nevettek mikor beszóltam).

Emiatt szórakoztató volt de abba egyáltalán nem gondoltam bele, hogy ez milyen érzés lehet a másiknak. Éretlen voltam stb. Ez van. Ma már bocsánatot kérnék néhány személytől ha újra látnám őket.

2023. márc. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez van sajnos, ha valaki érzékeny. Én is ilyen vagyok. De inkább legyek túl érzékeny, mint egy érzéketlen tuskó, aki örömét leli mások szekálásában.
2023. márc. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném hogy az áldozathibáztatás jó módszer hogy mert ki lehet ütni meg gyenge az illető meg túlérzékeny stb. Nem. Egyszerűen bunkók az emberek, és nem az adott személyt akarják kicsinálni, hanem kell egy bűnbak akin levezetik a feszültségüket, a saját életükkel elégedetlenek, és kishitűek, megerősítést várnak, hogy a hatalmukat úgymond kimutassák máson, a saját sérelmeiket nyűgüket levezetik valakin aki egy kicsit más mint a többség. És nem kell ehhez érzékenynek lenni! Minden embernek fáj akkor is ha nem mondja és nem mutatja, fáj neki! hogy ezt teszik vele! Elég nagy hiba ezért ilyen jelzőkkel illetni a kipécézett személyeket mert a sokáig tartó bántások folyamatosan hosszú távon igenis mindenkinek rosszul esnek, és bántó. Annak is aki azt álítja róla lepereg. Utána ki tudja hány sört gurít le hogy felejtsen kicsit. Kb ez a helyzet sajnos.
2023. márc. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

Az emberek alapvetően gonoszak, szadisták. Engem is szivattak a középiskolában.

Az egyetlen megoldás, ha olyan erőssé válsz, hogy rád se merjenek nézni. Szerezz pénzt és hatalmat, akkor a porba tiporhatod azokat, akik beszóltak. Legyél karrierista, juss el egy magas, vezetői pozícióba és állj bosszút az alattad levőkön.

2023. márc. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%

Az egy dolog, ami nem világos, hogy utána miért vágnak buta arcot, ha képenverik a provokálót?

Én is ilyen poénos gyerekek mellett nőttem fel, mára nálam ez odáig fajult, hogy idegbeteg módon képes vagyok agyonoltani azt, aki belémáll.

2023. márc. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezek az emberek magukat is utálják, és mknden pillanat felüdülés nekik, amikor el tudják terelni a gondolataikat az önutálatról valaki másnak a fikázására. Ezért.
2023. márc. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A bántó sem tudja igazából, miért teszi, talán, mert ezt látta-tanulta...
2023. márc. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%
Mert az ember alaptermészete a szadizmus.
2023. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

5-ös

Ha valaki az alatta lévőkön áll bosszút,akkor mitől lenne különb azoktól a sutyerákoktól,akik őt bántották?

Pont ez a baj az egész emberiséggel,hogy a frusztrációikat sokszor olyan embereken töltik ki,akik nem érdemelnék meg.

2023. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!