Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja sok 40-es...

Miért gondolja sok 40-es férfi, hogy nekik most aztán drasztikusan fogyókúrázniuk kell?

Figyelt kérdés
Itt nem a durván túlsúlyosakra gondolok, hanem mikor már elértek egy normál felnőtt férfitestet, akkor nekiállnak fogyózni meg szálkásítani, hogy tinitestük legyen, de a fejük persze öreg marad hozzá, és inkább úgy néznek ki mint egy rossz rákos beteg. Ez a kapuzárási pánik része?
2023. márc. 30. 11:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
Mi közöd hozzá, hogy ki-mit csinál? Meg hogy néz ki. Nyilván felnőtt emberekről beszélünk, akik tisztában vannak azzal, mit csinálnak, meg miért. Miért ne sportolhatnának negyvenen felül? Én mondjuk távol vagyok még a 40 től, de ha annyi leszek, én is sportolok. Neked is inkább edzeni kellene, nem másokat leszólni az életkorához kapcsolodó sporttevékenységével kapcsolatosan.
2023. márc. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Furcsa... pedig most pont inkább az apuka test a divat úgy vettem észre.
2023. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudhatod hogy miért csinálják.

De az biztos, hogy aki nem nagyon járt sosem orvoshoz, az is 40 körül elkezdi érezni, hogy már nem megy minden úgy mint 20 évesen. És ha elmennek esetleg egy laborvizsgálatra, ahol kiderül hogy nem jó a koleszterin érték, vagy jelentkezik a magas vérnyomás és egyéb nyavalyák, akkor kapnak a fejükhöz és elkezdenek orvosi utasításra életmódot váltani. Van akinek a gerince kezd el fájni és azért teszi, de olyan is van aki ebben a korban elvált lesz és új párkapcsolatot szeretne, azért kezd el odafigyelni magára.

Ha valaki odafigyel a testsúlyára (BMI érték, testzsírszázalék) az NEM egyenlő a kapuzárási pánikkal!

2023. márc. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert dagadtak vagyunk. De egyetlen férfival sem találkoztam, aki tini testet akar, vagy felmerült benne, hogy ez normális lenne. Szóval ezt csak te találtad ki, nincs ilyen. Átlag apu 100-120 kilóról szeretne lefogyni 80-90-re, ami igen messze van a tinitesttől. A mai tinifiúk 50-60 kilósak, nulla izomzattal. Gondolom erre a csoportra céloztál.
2023. márc. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Miért zavar, ha valaki egészségesebb akar lenni?
2023. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
A te életed pontosan melyik területére van hatással az, hogy más mit csinál a testével?
2023. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Több egészségügyi problémához is köze van a túlsúlynak, cukorbetegség, magas vérnyomás csak a két legismertebb ezek közül.
2023. márc. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Idén leszek 54 éves, teljesen egészséges vagyok. 184 cm és 90 kg ami jellemez.Soha nem dohányoztam, nem iszom alkoholt,napi 4-8 km megvan gyalogolva.

Mindent eszem,de egyre figyelek,hogy este 6 után már csak gyümölcs, vagy kefír esetleg.

Hosszú ideje tartom a súlyom, amikor pár éve egy szakítás miatt fogytam egy tízest,na akkor kérdezték,mi a baj?

Alkat kérdése,ki hogy néz ki,fogyókúra egyébként sem old meg mindent, a koplalás idegessé teszi az embereket.

2023. márc. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
"a koplalás idegessé teszi az embereket." - A stressz meg alvászavart okoz, ami pedig hízáshoz vezet. Máris megvan a jojó-effektus.
2023. márc. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Én ezt nőknél látom, de nézd csak meg az esti időjóst berta sylt;)

Nagy a feje, egyre nagyobb és a teste egyre gizdább-csontvázasabb:DDD


Én drasztikusan hízni próbálok, de hát az még nehezebb is ilyen inflációban-élelmiszerárak fényében...

2023. márc. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!