Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fodrászok többség miért...

A fodrászok többség miért akar minden férfinak ilyen felnyírt csutka hajat csinálni?

Figyelt kérdés
Nekik nem kéne látniuk, hogy ez nem mindenkinek áll jól?

2023. márc. 25. 13:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
21%
Honnan veszed hogy minden egyes fodrász ilyet akar?
2023. márc. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

A többség nem egyenlő a minden egyessel.

De rengeteg fodrásznál voltam már, kezdve az olcsóktól a drágákig, és mind azzal kezdte volna, hogy oldalt, hátul akkor letolja egy-két milire, ami rohadtul nem áll jól nekem. És ezt a mentalitásukat a mai napig nem értem. Mintha ezt az egy férfi frizurát ismernék. Vagy annyit akarnak vágni, hogy jogosan kérjék a díjat?

2023. márc. 25. 13:45
 3/28 anonim ***** válasza:
88%

Mert rövid idő alatt, gyorsan akar pénzt keresni.

Ha a nagy része géppel le van túrva, kicsit igazít rajta ollóval, akkor pikk-pakk készen van, és ugyanazt a pénzt elkéri érte, mintha órákig vacakolna ollóval, hogy adott embernek mi áll jól.

A leggyorsabb az amikor géppel csutkára letolja két perc alatt, és felveszi érte a lóvét.

Így egy nap alatt jóval több vendéget meg tud csinálni (többet keres), mintha órákig "hajszobrászkodna", hogy neked mi áll jól.

Persze vannak "elit" helyek, ahol normálisan állnak a témához, és nem a "futószalag" a lényeg.

2023. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Kroms ***** válasza:
92%
Még nem láttam olyat, akinek jól áll, de gondolom úgy vannak vele, hogy "ez a divat, ezt kell szeretni". Amúgy általánosságban is jellemző a mai divatirányzatokra, hogy minél rondábbá próbálják tenni velük az embereket, ami viszont egy teljesen tudatos törekvés.
2023. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Pont így látom én is, 13.46os. És ez nagyon kiábrándító.
2023. márc. 25. 13:50
 6/28 A kérdező kommentje:
És miért lehet cél a rondává tétel?
2023. márc. 25. 13:51
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

6

Nem kutyája, nem macskája, de fizet és még hül_e is-ízléstelen, akkor nem mindegy;)


Vegyél hajnyírót és told körbe fejeden katonásra;)

Egy zsák lóvét megspóroltam már és időt...

2023. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én vagyok a naiv, aki egy fodrásztól igényes szolgáltatást vár, a pénzért cserébe...
2023. márc. 25. 14:05
 9/28 anonim ***** válasza:
15%
Ki tiltja meg neked, hogy elmond, milyet fejet akarsz vágatni???
2023. márc. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Félreértettél valamit... nem plasztikai sebészekről szól a kérdés, hogy "fejet vágassak". Hanem fodrászokról.
2023. márc. 25. 14:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!